Kailyn Lowry

Klea

Kailyn Lowry tregon planet për fëmijën e saj të tetë përmes një surrogate!

Kailyn Lowry tregon planet për fëmijën e saj të tetë përmes një surrogate!

Kailyn Lowry zbuloi se ishte e hapur për të mirëpritur një fëmijë të tetë, nëpërmjet një surrogate, gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj “Barely Famous”.

Kailyn Lowry

Mami adoleshente 2 Alum diskutoi këtë temë me të ftuarën e saj, Bone Estradën, e cila foli për mbajtjen e një fëmije për shokun e saj.

Kailyn tha: “Ti e di vetëm kur nuk ke mbaruar të kesh fëmijë dhe e di kur ke mbaruar të kesh fëmijë. Kështu që ishte një pikë ku unë kisha thënë se nuk kisha mbaruar të kem fëmijë – do të bëjmë përzgjedhjen e gjinisë – dhe më pas Bone do të mbante fëmijët ose fëmijën tim.”

Kailyn Lowry

Alumi i MTV shtoi – “Dhe Elia [Scott] ishte në bord. Nuk e di nëse i dashuri juaj ishte në bord.”

Bone tregoi se ajo “tashmë kishte rënë dakord me të” kur takoi partnerin e saj aktual.

Mendimi i fansave për idenë u nda, por një ndjekës ra dakord në seksionin e komenteve, duke shkruar: “Kail, duhet t’i japësh vajzës tënde një motër”.

Kailyn Lowry

Kailyn, i cili kohët e fundit mirëpriti binjakët me Scott-in, shkoi në mediat sociale për të ndarë një bisedë që kishin rreth një opsioni të mundshëm të vazektomisë. Ajo e postoi diskutimin në Historitë e saj në Instagram më 11 dhjetor dhe përfshiu një kuti pyetjesh për reagimet e fansave. IG Story përfshinte një mesazh nga një mik anonim i cili tha: “OK. Nëse sapo keni pasur një fëmijë. Dhe ju i keni thënë partnerit tuaj të bëjë një vazektomi. Dhe ai tha se e bëri. Dhe më pas zbuloni se ai nuk e bëri sepse tani jeni shtatzënë. Çfarë do të bënit.”

Kailyn Lowry

Kailyn shkroi së bashku me një pamje të ekranit të mesazheve me tekst-“Tekst i jetës reale që sapo mora”, duke shtuar një emoji duke qeshur. Ajo më vonë shpjegoi se skenari u tërhoq nga seriali televiziv, “Gilmore Girls”, jo një telash i jetës reale.

Kailyn ndan djalin Isaac, 13 vjeç me ish të dashurin, Jo Rivera, Lincoln, 9 vjeç, me ish-burrin, Javi Marroquin dhe vëllezërit Lux, 6 vjeç dhe Creed, 3, me ish, Chris Lopez. Ajo ndan tre fëmijë me të Scott, duke përfshirë djalin një vjeçar, Rio.

Kailyn Lowry

Kailyn Së fundmi ngacmoi se donte më shumë fëmijë kur postoi një video të një vajze të vogël duke kaluar kohë me motrën e saj të vogël.

I mëparshmi Mami adoleshente mbishkrimi i postimit – “Kjo video është gjëja më e lezetshme që kam parë në kaq shumë kohë. Ndihem sikur vajza ime ka nevojë për një motër.”

Kailyn Lowry

Kailyn po këndonte një melodi tjetër në podkastin e saj muajin e kaluar, kur deklaroi se ditët e krijimit të foshnjës së saj së shpejti do të ishin pas saj.

“Nuk ka më shtatzëni, jo më shtatzëni, jo më shtatzëni të papritura, shtatzëni të paplanifikuara, shtatzëni, surrogaci, asnjë nga këto.” Kailyn tha gjatë një episodi që u transmetua më 3 nëntor. “Gjithçka u krye. Kapitulli i mëmësisë do të mbyllet sa i përket krijimit të foshnjave, por unë jam i emocionuar për fëmijët e mi.”