Kailyn Lowry

Klea

Kailyn Lowry sjell në jetë foshnjat binjake # 6 dhe # 7 pasi fsheh foshnjën e zezë # 5

Kailyn Lowry lind foshnjat binjake #6 dhe #7 Pas Fshehjes BLACK Baby #5

Kailyn Lowry ka deklaruar se familja e saj është e kompletuar pasi thuhet se lindi binjakë më pak se një vit pasi mirëpriti fshehurazi djalin e saj të pestë, Rio.

Kailyn Lowry

Mami adoleshente Alum konfirmoi se ajo ishte në pritje të binjakëve javën e kaluar, gjatë një episodi të podcast-it të saj, “Barely Famous”. Nëna beqare 31-vjeçare ndan Rion dhe binjakët, një djalë dhe një vajzë, me të dashurin, Elijah Scott. Kailyn Së fundmi lindi foshnjat me numrin 6 dhe 7, sipas një raporti të The US Sun.

Kailyn Lowry

Kailyn ndan djalin Isaac, 13, me ish, Jo Rivera, Lincoln, 9, me ish-burrin, Javi Marroquindjemtë, Lux, 6, dhe Creed, 3, me ish, Chris Lopez.

Kailyn Lowry

Ne shtator, Kailyn u fotografua duke u larguar nga studioja e saj në Delaware me një mes të madh të dyshimtë, duke ndezur thashetheme të reja për shtatzëninë. Muajin e kaluar, Kailyn konfirmoi se kishte lindur fshehurazi fëmijën e saj të pestë, një djalë të quajtur Rio, me Skot. Thashethemet për dërgesën e fshehtë qarkullonin prej muajsh, por Kailyn më parë refuzoi të konfirmonte lindjen e djalit të saj të pestë.

Kailyn Lowry

Kailyn tregoi gungën e saj të foshnjës vetëm disa ditë pasi njoftoi shtatzëninë e saj të gjashtë, gjatë një promo produkti në rrjetet sociale. Ajo vuri në pah një filxhan në modë të pijes Stanley ndërsa kishte veshur një xhup të gjelbër velour në një video të postuar në Instagram Story.

Kailyn Lowry

Kailyn la të kuptohej se vajza e saj e parë ishte rrugës kur ajo postoi një video të saj dhe Elijas duke vendosur një krevat fëmijësh me një dyshek rozë.

Kailyn Lowry

Në episodin e së premtes në “Barely Famous”, Kailyn njoftoi se ditët e krijimit të foshnjës së saj së shpejti do të ishin pas saj.

“Nuk ka më shtatzëni, jo më shtatzëni, jo më shtatzëni të papritura, shtatzëni të paplanifikuara, shtatzëni, surrogaci, asnjë nga këto.” Kailyn tha më 3 nëntor, në një episod me sa duket të regjistruar paraprakisht. “E gjitha është bërë. Kapitulli i mëmësisë do të mbyllet sa i përket krijimit të foshnjave, por unë jam i emocionuar për fëmijët e mi.”

Kailyn Lowry

Kailyn shpjegoi se ajo planifikoi t’i lidhte tubat e saj, një procedurë që synonte t’i nënshtrohej në të kaluarën, përpara se të zbulonte një shtatzëni të re.

“Jam i ngazëllyer që do të më presin tubat. Sepse e thashë këtë herën e fundit dhe mora vesh që isha shtatzënë dhe nuk munda”, tha ish-ylli i reality.

Kailyn Lowry

Kailyn shtoi se data e lindjes së binjakëve zbarkoi në datën fillestare të mbarimit të Rios.

Ajo ndau: “Ne morëm të njëjtën datë si data fillestare e mbarimit të Rios. E njëjta datë, jo një ditë pushimi. Do të kemi trenjakë irlandezë, të gjithë të lindur në të njëjtin muaj.”

Kailyn Lowry

Binjakët ishin vendosur të lindnin me prerje cezariane, për shkak të Kailyn duke përjetuar komplikime gjatë lindjes së Rios.

Kailyn shtoi — “Tani ndihem sikur familja jonë është kompletuar – nuk do të më mungojë asgjë. Nuk do të më pëlqen, ‘Po sikur të kishim një tjetër?’ Jam i emocionuar të eksploroj këtë udhëtim të mëmësisë për sa i përket privatësisë dhe nxjerr në pah atë që dua të nxjerr. Jam i emocionuar për këtë.”