Ka vdekur babai i Madison LeCroy, Ylli i Charm Southern

Klea

Ka vdekur babai i Madison LeCroy, Ylli i Charm Southern

Lajm shumë i trishtuar nga Karolina e Jugut. Madison LeCroy na ka ofruar të gjithëve me shumë drama dhe lehtësim të sinqertë komik gjatë viteve ndërsa luanim Sharmi jugor. Këtë sezon, ajo ka qenë veçanërisht argëtuese për t’u parë teksa ka mbajtur këmbën në qafën e Taylor Ann Green dhe Austen Kroll.

Sidoqoftë, Madison kohët e fundit i la mënjanë veprimet e saj normale të fishekzjarreve teksa hyri në Instagram në natën e Vitit të Ri për të përkujtuar babain e saj, Ted LeCroy.

Ja gjithçka që dimë për humbjen shkatërruese të Madison.

Madison nderoi babain e saj “superhero”.

Madison i bëri homazhe babait të saj të ndjerë në një seri postimesh prekëse në Instagram. Një foto kapi një moment emocionues në ditën e saj të dasmës, ku ajo përqafoi fort të atin pasi shkëmbeu betimet me Brett Randle në vitin 2022. Diçitura shoqëruese pasqyronte lidhjen e saj të qëndrueshme me shpirtin e tij. “Pavarësisht se ku jam, shpirti juaj do të jetë pranë meje. E di që pavarësisht se çfarë do të jetë, do të jesh gjithmonë me mua.”

Ajo ndau një tjetër imazh të saj duke mbajtur dorën e babait të saj në ditën e saj të dasmës. Në mbishkrim shkruhej: “Heroi im”.

Për më tepër, LeCroy postoi një pamje të një mesazhi me tekst prekës nga babai i saj, i referuar me dashuri si “Baba”, duke shprehur mbështetjen e saj në mesazhet dhe postat zanore të tij për të lundruar në 2024.

Ajo ndau gjithashtu një fotografi të qetë të babait të saj duke u shtrirë në një shtrat të varur në sfondin e një plazhi me rërë.

Këto homazhe shoqëruan një video të shkurtër që kapte momente prekëse me babanë e saj, kryesisht nga dasma e saj një vit më parë. Në një klip, djali i saj, Hudson, i referohej gjyshit të tij si mikun e tij më të mirë. Madison gjithashtu ndau tekste nga Ted duke shprehur krenarinë për prindërimin e saj dhe mirënjohje për burrin e saj, Brett.

Në një mesazh të fundit drejtuar babait të saj të ndjerë, ajo shkroi një postim: “Ai është dhurata më e madhe, kujtimi juaj do të më çojë përpara çdo ditë. Superheroi im i përjetshëm.”

Nderimet e përzemërta shkaktuan përgjigje nga fansat, miqtë dhe anëtarët e familjes. Bashkëylli i Madison’s Southern Charm, Venita Aspen, shprehu mirënjohjen për Tedin, duke thënë: “Faleminderit për të, sepse ai na dha përgjithmonë heroin tonë për shkak të kësaj. Të dua shumë dhe më vjen shumë keq.”

Motra e Madison, Kaci Davis, shtoi ndjenjat e saj. “Ne ishim kaq të bekuar që kishim një baba kaq të dashur.”

Madison nuk dha detaje të mëtejshme në lidhje me vdekjen e babait të saj. Gjatë viteve, ajo ka ndarë herë pas here pamje të babait të saj në mediat sociale, duke theksuar lidhjen e ngushtë që ata ndanë dhe duke pranuar tiparet unike që ajo trashëgoi prej tij, si “buza e saj e shtrembër”.

I dërgojmë ngushëllimet tona Madison-it dhe të gjithë atyre që e donin Ted-in në këtë kohë shumë të vështirë.

Përfundimi i sezonit 9 të Charm Southern transmetohet këtë të enjte në Bravo në orën 8/7c.