Julia Lemigova spekulon se pse Larsa u nda nga Marcus

Klea

Julia Lemigova spekulon se pse Larsa u nda nga Marcus

Larsa Pippen dhe Marcus Jordan janë në mendjet e të gjithëve tani, duke përfshirë e Julia Lemigovës. Çifti (ndoshta) më i çuditshëm në Real Housewives të sezonit 6 të Miami tronditi fansat e Bravo këtë fundjavë të kaluar me thashethemet për ndarjen e tyre.

Gjatë fundjavës, Larsa hyri në Instagram, duke postuar pyetje të fshehta dhe citate për historinë e saj, të gjitha duke lënë të kuptohet se ajo dhe Marcus nuk ishin më. Nuk u desh shumë kohë që të brendshëm të dilnin nga punimet e drurit dhe të konfirmonin thashethemet.

Pavarësisht nga burime të ndryshme që konfirmojnë lajmin, detajet janë ende në ajër. Për momentin, shikuesit mund të spekulojnë vetëm për arsyet e ndarjes. Siç rezulton, bashkë-yjet e Larsës janë në të njëjtën barkë, me Julia duke ofruar disa teorizime për fansat.

Julia spekulon se natyra “xheloze” e Larsës shkaktoi ndarjen nga Marcus

Duke folur me Page Six, Julia tha: “Marrëdhëniet janë një gjë e vështirë. Dhe ne të gjithë e dimë se Larsa është shumë xheloze.” Julia nuk po spekulonte plotësisht. Thuhet se ajo kishte përvojë me xhelozinë e Larsës. Gjatë BravoCon, Julia i kërkoi Marcus që t’i bënte disa foto me telefonin e tij. Kjo e tërboi Larsën.

Julia reflektoi: “Dua të them, sa xheloze u bë kur pa foton time në telefonin e Marcus? O Zot, dhe ishte si gjëja më e pafajshme.” Për të mos përmendur faktin që Julia është e martuar lumturisht. Por me këtë në mendje, Julia shtoi: “Dhe krijoi një valë, kështu që kush e di? Ndoshta ajo ka parë një foto të dikujt tjetër?”

Ajo donte ta bënte të qartë se ishte “thjesht duke spekuluar”, por nuk mund të mendonte për ndonjë gjë tjetër që do të shkaktonte një ndarje pas një viti të tërë së bashku. Nga ana më simpatike, Julia tha: “Shpresoj, nëse është e vërtetë, ajo nuk është shumë zemërthyer sepse – edhe pse ne kemi dallimet tona – nëse ndarja është e vërtetë, unë ndihem shumë, shumë keq për të, sepse ajo ishte vërtet e dashuruar. ”

Ajo përfundoi mendimet e saj për këtë çështje duke thënë: “Dhe ata dukeshin shumë të lezetshëm së bashku. Ai ishte një djalë kaq i butë, i këndshëm. Erdhi si një tronditje.”

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo.