The View - Joy Behar

Klea

Joy Behar Thotë që Jennifer Lopez duhet t'i tregojë Ben Affleck-ut mes thashethemeve të këqij të ndarjes!

Joy Behar Thotë që Jennifer Lopez duhet t'i tregojë Ben Affleck-ut mes thashethemeve të këqij të ndarjes!

Në episodin e së premtes së Pamjapaneli, duke përfshirë Gëzimi Behartrajtoi thashethemet e shumta të mosmarrëveshjeve mes tyre Jennifer Lopez dhe Ben Affleck.

Pamja - Gëzimi Behar, Ana Navarro

Mes spekulimeve për një ndarje, Behar ofroi disa këshilla të theksuara për Lopez. Ajo sugjeroi që në trajtimin e çështjeve të marrëdhënies së saj, Lopez duhet të qëndrojë ngushtë në lidhje me ndjenjat e saj për aktorin. Behar këshilloi prerazi: “Mos thuaj asnjë fjalë për 'dashurinë' tënde për të.” Ky rekomandim i sinqertë vjen pasi çifti i famshëm përballet me një kontroll të shtuar mbi gjendjen e bashkimit të tyre.

Pamja - Gëzimi Behar

Paneli u zhyt në zhurmën më të fundit përreth Jennifer Lopez dhe Ben Affleck marrëdhënie mes thashethemeve për një ndarje të mundshme. Gëzimi Behar nisi bisedën, duke vënë re me kujdes afërsinë e tyre me temën. “Jo se duam të bëjmë thashetheme për njerëzit. Nuk e bëjmë, sepse po flasim për një mik të emisionit,” tha Behar, duke vendosur tonin përpara se të zhytej në thashethemet e vorbullta. “Njerëzit po gumëzhinin. Kjo është gjithçka që kam për të thënë.”

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Bashkëpritës, Sunny Hostinmë pas ofroi një mbrojtje të përzemërt të marrëdhënies së çiftit, duke mbrojtur dashurinë e tyre si një fener shprese mes trazirave globale.

“Kështu ndihem. Ata jane te dashuruar,” Hostin deklaruar. “Bota është në zjarr. Unë thjesht e di atë. Ajo që nuk më pëlqen është, e di që bota është në zjarr, por dashuria e vërtetë ekziston, është ende këtu. Ata e duan njëri tjetrin. Mos e urreni dashurinë e vërtetë sepse ndoshta nuk e keni atë në jetën tuaj.”

Pamja - Sunny Hostin

Ana Navarro i shtoi një perspektivë historike diskutimit, duke e krahasuar Lopez te një Elizabeth Taylor e ditëve moderne, e njohur për martesat e saj të shumta.

“Jennifer Lopez është si Liz Taylor portorikane.” Navarro vëzhguar. “Ajo është e varur nga martesa, nga dashuria, nga të qenit pjesë e një çifti, nga romanca. Ajo është e mrekullueshme për industrinë e martesës.”

Pamja

Biseda nxori në pah pikëpamjet e ndryshme mbi marrëdhëniet e të famshmëve dhe magjepsjen e publikut me jetën personale të yjeve si Lopez dhe Affleck.

Ana Navarro iu referua marrëdhënies së trazuar por ikonike midis Elizabeth Taylor dhe Richard Burton, duke vënë në dukje historinë e tyre të divorcit dhe rimartesës si një shenjë se dashuria mund të jetë elastike. “Taylor u martua me Richard Burton pasi ata ishin divorcuar më parë”, tha Navarro, duke sugjeruar se Jennifer Lopez, 54 vjeç dhe Ben Affleck, 51 vjeç, janë “mjaft të rinj” për t’u pajtuar dhe ndoshta edhe “të bashkohen për herë të tretë” nëse lidhja e tyre aktuale prishet. .

Pamja - Gëzimi Behar

Mes spekulimeve të vazhdueshme nëse Lopez dhe Affleck janë ndarë, as këngëtarja dhe as aktori fitues i Oskarit nuk i kanë trajtuar publikisht thashethemet. Duke i shtuar dialogut, Gëzimi Behar këshilloi kujdes kur merreni me çështjet e zemrës në sy të publikut.

“Kur shkoni duke bërtitur dashurinë tuaj nga çatitë, bëhet e ndërlikuar kur gjërat nuk shkojnë mirë,” shpjegoi Behar. Ajo rekomandoi heshtjen si strategjinë më të mirë: “Këshilla ime është të mbani gojën mbyllur.”

Duke injektuar pak humor në këshillat e saj, Behar ndau një anekdotë personale për martesën e saj. “Unë nuk i them burrit tim, Steve Janowitz, se e dua në publik,” tha ajo duke qeshur, “Nuk e them as privatisht.”

Pamja

Ky shkëmbim i gjallë mes mikpritësve ofroi njohuri mbi kompleksitetin e menaxhimit të një marrëdhënieje të profilit të lartë nën vëzhgimin e pamëshirshëm të publikut dhe medias.

Gëzimi Behar u shpreh i kujdesshëm në Pamja për rreziqet e publikimit të tepërt të marrëdhënieve personale, veçanërisht në sferën e paqëndrueshme të kulturës së të famshmëve. “T'u thuash të gjithëve se sa shumë e doni njëri-tjetrin dhe t'i shkruani në Instagram dhe në Facebook, dhe më pas divorcohesh dhe të gjithë thonë: 'Oh, e sheh!?'”, tha Behar, duke theksuar reagimin e mundshëm të ndarjeve publike.

Pamja

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, të cilët ringjallën romancën e tyre të famshme dhe u martuan në një ceremoni në Las Vegas në korrik 2022, pasi fillimisht u ndanë më shumë se dy dekada më parë, së fundmi kanë qenë në qendër të thashethemeve për ndarje. Raportet filluan të qarkullojnë në fillim të kësaj jave, me TMZ duke vënë në dukje se Affleck ka banuar në një shtëpi në Brentwood, të ndarë nga rezidenca e çiftit në Beverly Hills.

Duke i shtuar karburant spekulimeve, Lopez u pa duke ndërvepruar në rrjetet sociale në një mënyrë që ngriti vetullat. Ajo “pëlqeu” një postim në Instagram nga trajnerja e marrëdhënieve Lenna Marsak që diskutonte treguesit e një marrëdhënieje jo të shëndetshme. Pavarësisht këtyre thashethemeve, çifti bëri një dalje publike të enjten, duke mbështetur e Affleck-ut djali në lojën e tij në shkollë – duke shënuar shikimin e tyre të parë së bashku në më shumë se një muaj.

Megjithatë, spekulimet e vazhdueshme morën një kthesë të re kur Affleck u pa pa unazën e martesës të premten, duke intensifikuar zërat për statusin e martesës së tyre. Kjo sekuencë ngjarjesh ka bërë që publiku dhe media të vëzhgojnë me vëmendje zhvillimet e kësaj marrëdhënieje të profilit të lartë.