Joy Behar

Klea

Joy Behar i ‘The View’ mahnit shikuesit me një vërejtje të guximshme NSFW rreth ‘STDS’ gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Joy Behar i ‘The View’ mahnit shikuesit me një vërejtje të guximshme NSFW rreth ‘STDS’ gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë

Gëzimi Behar tronditi audiencën e Pamja Të premten kur ajo bëri një shaka të turpshme gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë të së premtes. 80-vjeçarja e turbulloi komentin e ashpër ndërsa ajo dhe bashkë-prezantuesit e saj biseduan për serialin e ri të realitetit të ABC. Beqari i Artë.

Gëzimi Behar

Shfaqja spinoff ndjek Gerry Turnerin teksa ai kërkon dashurinë pas vdekjes në vitin 2017 të gruas së 72-vjeçarit, Toni. Reality show u shfaq premierë të enjten dhe ofroi shumë materiale tematike të nxehta për të Pamja panel të nesërmen.

Sara Haines, 46, dhe Alyssa Farrah Griffin34-vjeçari i dha shfaqjes komente të shkëlqyera, duke shpërthyer mbi premisën unike. Alyssa vuri në dukje se ajo ishte e lumtur që shfaqja “u përkul në seks” në vend që të frenohej sepse anëtarët e kastit janë të moshuar.

Alyssa Farah Griffin

Gëzimi bëri shaka – “Unë mendoj se fjala që po kërkoni është ‘e brirë’.”

Megjithatë, Sunny Hostin tha se ishte “e tmerruar” nga premiera dhe e quajti serialin spinoff “të etur dhe të padinjshëm”.

Sunny Hostin

Ana Navarro pastaj u bashkua Gëzimi për ta shtyrë edhe më tej bisedën e të rriturve, duke thënë se ajo u trondit kur dëgjoi se shikuesit ishin të befasuar që njerëzit ende po përpiqeshin të takoheshin më vonë në jetë.

Ana i kujtoi audiencës – “Mos harroni, në Florida, është ai komunitet i pensionistëve… është gjithashtu kodi postar në Shtetet e Bashkuara me incidentet më të larta të sëmundjeve seksualisht të transmetueshme.”

Ana Navarro

Gëzimi shtoi rastësisht — “Siç them gjithmonë, askush nuk dëshiron të dëgjojë fjalët, ‘Nana ka duartrokitje!'”

Prezantuesi e dërgoi emisionin në pushim reklamash pasi hodhi poshtë komentin e rremë.

Gëzimi nuk ka qenë i turpshëm për shtyrjen e dialogut të drejtpërdrejtë në një territor të rrezikshëm javët e fundit.

Gëzimi Behar

Në fillim të këtij muaji, prezantuesi iu lut shefit dhe personalitetit televiziv, Michael Symon, që të hiqte këmishën e tij gjatë segmentit të tij të planifikuar të gatimit. Ana i uroi Michael për ditëlindjen kur doli në skenë para se të kujtonte se si e kishte shënuar ditën e një viti më parë – me një selfie pa këmishë. Shfaqja e goditi imazhin në një ekran të madh dhe Gëzimi reagoi me tronditje përpara se të kërkonte që ai t’i provonte se imazhi nuk ishte ndryshuar.

Gëzimi Behar

Gëzimi u lut – “Më lër të shoh! A është e vërtetë kjo? Me lejo te shikoj! Mund të tregosh?”

Michael konfirmoi se gjuajtja ishte e vërtetë, por shtoi: “Nuk po e heq këmishën!”

Në shkurt, Gëzimi u bë titujt kryesorë pasi ajo qëlloi me armë e Sarës aftësitë e dhomës së gjumit. Gëzimi veçoi Sara gjatë një segmenti Hot Topics, pas nisja e një diskutimi rreth asaj se si mund të konsiderohen ushtrime seksuale.

Sara Haines

Gëzimi tha: “Epo, këtu ka disa lajme të mira për njerëzit që urrejnë të stërviten. Seksi mund të llogaritet si ushtrim. Sipas një artikulli në Washington Post, studiuesit zbuluan se aktiviteti seksual i bën ritmin e zemrës dhe mund të djegë deri në 130 kalori.

“As nuk është si puna e barabartë,” Sara tha Gëzimi. “Jam shumë i sigurt se gjurmuesi i fitnesit të Maxit rritet më shumë se unë. Unë jam më shumë marrës sesa dhurues.”

Gëzimi Behar

e Sarës bashkë-mikpritësit u përgjigjën duke qeshur por Gëzimi shkoi për jugular.

“Ajo që ajo thotë është se ju do të digjni kalori nëse thjesht shtriheni atje.” Gëzimi i ngacmuar.

Sara mbrojti aftësinë e saj në dhomën e gjumit, duke u përgjigjur – “Unë nuk thashë se jam një peshk i ngordhur. Ajo që thashë ishte se ai padyshim që po djersitet dhe i ka dalë. Unë dukem bukuroshe.”