Jordan Emanuel tërheq "Dirty" Leonardo DiCaprion

Klea

Jordan Emanuel tërheq “Dirty” Leonardo DiCaprion

Takimi Leonardo DiCaprio tingëllon si një ëndërr e realizuar për shumicën prej nesh. Pse nuk do të dëshironit të jeni në prani të madhështisë? Epo, ylli i Shtëpisë së Dimrit Jordan Emanuel pati fatin të ndajë hapësirën me Leon, por asaj nuk i bëri përshtypje.

Gjatë një bisede me Page Six, Jordan foli për jetën e saj të mëparshme duke punuar në jetën e natës së qytetit të Nju Jorkut dhe zbuloi se e kishte takuar Leon disa herë. Megjithatë, ajo tha se takimi me fituesin e Oskarit nuk ishte aq ëndërrimtar sa do ta kishim imagjinuar.

Jo si filmat

(Foto nga: Rob Kim/BRAVO)

Para se të bëhej një yll i realitetit në Summer House: Martha’s Vineyard, Jordan punonte në skenën e jetës së natës në Nju Jork si kamariere. Gjatë viteve, ajo tha se i shërbeu Leos “disa herë”. Ajo kishte gjëra pozitive për të thënë për personalitetin e tij, por drejtpërdrejt e tërhoqi atë për sensin e tij të modës.

Jordan ndau: “Ai vishet sikur ka erë, dhe unë jam sikur, kjo është e çmendur!”

Sigurisht, të gjithë e kemi parë Leon të duket paksa i dyshimtë në disa foto paparacësh. Ju do të mendonit se ai do të pastrohej për një natë jashtë në qytet, por me sa duket, nuk është kështu.

Duke kujtuar një veshje veçanërisht të neveritshme, Jordan tha: “Në rregull, çorape si të miat, por jo të lezetshme, si çorape të bardha tenisi, e dini çfarë dua të them, atlete shumë të vjetra të pista, krem ​​pantallonash të shkurtra, bluza të bardha të gjera dhe një kapele bejsbolli .”

Në Winter House, Jordan ka përkulur përparimet romantike të disa prej shokëve të saj të dhomës. Dikush e pyeti Jordanin nëse Leo do të kishte marrë të njëjtin trajtim. Ajo u përgjigj: “Menjëherë”.

Jordan nuk tha konkretisht se ku i shërbente Leos, por ndoshta ishte Socialista Cipriani. Ajo ka punuar atje, është një pikë e nxehtë për elitën e NYC dhe Leo ka qenë i njohur për frekuentimin e hapësirës. Pra, nëse e gjeni veten te Cipriani, mbajini sytë për djalin me pamjen më të pistë në dhomë. Ai mund të jetë një fitues i Oskarit.

Ju mund ta kapni Jordanin në sezonin 3 të Winter House, i cili transmetohet të martën në mbrëmje në 9/8c në Bravo.