Johnny Bananas Trashes Dan Gheesling Pas Traitors Elimination

Klea

Johnny Bananas Trashes Dan Gheesling Pas Traitors Elimination

Johnny Bananas është ende i varur në të qenit Dan Gheesling Viktima e parë e vrasjes gjatë Tradhtarët Sezoni 2.

Ylli i Challenge ishte njeriu i parë i famshëm i vrarë nga treshja tradhtare e Tradhtarëve (Phaedra Parks, Parvati Shallow dhe Dan) gjatë ngjarjes premierë më 12 janar. “Reputacioni im më parapriu këtë herë,” tha ai disa javë më parë. “Ajo që më nxori jashtë, dua të them, mendoj se është e qartë që fuqitë që janë dhe Tradhtarët dhe njerëzit që kishin pushtet, padyshim që më konsideruan si një kërcënim jo vetëm për ekzistencën e tyre në lojë, por mendoj vetëm ekzistencën e tyre në televizion. në përgjithësi.”

Gjatë episodit të mbrëmshëm, Dan ishte i pesti i famshëm i dëbuar nga loja dhe tradhtari i parë që u zbulua. Por përpara se t’i zbulonte statusin e tij pjesës tjetër të kështjellës në Rrethin e së Vërtetës, Dan u përpoq të zhvendoste fokusin te Fedra. Megjithatë, ai dështoi keq pasi avokati i yjeve hodhi poshtë pretendimet e tij kaq bukur. Që atëherë, Dan është përballur me disa kritika nga fansat dhe kolegët e tij.

Bananas e thërret Danin se është i pasigurt gjatë sezonit 2 të The Traitors

Episodi i mbrëmshëm do të jetë një nga momentet më të mira televizive të realitetit të vitit 2024. Dan, fituesi legjendar i Big Brother, u krijua nga një yll i “The Bachelor” dhe u preh nga një shtëpiake me kukulla. Çfarë mund të kërkonin më shumë vëzhguesit?

Pas episodit, Bananas postoi për dëbimin e Danit në X, dikur Twitter, duke qeshur me mënyrën se si ishin kthyer tavolinat.

“Unë ngushëllohem me faktin se nuk kam pasur kurrë një shans për të luajtur.” ai shkroi. “Doli që unë nuk isha kërcënimi më i madh i Danit; pasiguritë e tij ishin. Shoku u luajt më shumë nga një Beqar, Bergie, më pas u ngrënë nga një amvise. Ky nuk ishte një dëbim, ishte një Vrasje.”

Kasti do të mblidhet së shpejti për të filmuar ribashkimin, kështu që ne patjetër do të jemi të sintonizuar për të parë këtë dinamikë. Ndërkohë, transmetoni episodet e reja të Tradhtarëve të enjteve në Peacock në orën 9/8c.