Scheana Shay

Klea

John Mayer KAPITHET: Përgënjeshtron thashethemet për treshe me Scheana Shay – 'Kurrë nuk ka ndodhur'

John Mayer KAPITHET: Përgënjeshtron thashethemet për treshe me Scheana Shay – 'Kurrë nuk ka ndodhur'

John Mayer nuk është e lumtur që Scheana Shay vazhdon të sugjerojë se dikur ndanë një fyt, sipas një raporti të US Sun.

Scheana Shay dhe John Mayer

Një burim i brendshëm tha për median se këngëtarja nuk u lidh kurrë me të Rregullat e Vanderpompës ylli, pavarësisht se ajo ka lënë të kuptohet të kundërtën gjatë një episodi të fundit të serialit Bravo.

Gjoni u ka thënë disa njerëzve të afërt se ai nuk është lidhur kurrë me të Scheana”, tha burimi në fillim të kësaj jave.

Këshilltari shtoi: “Ai e di që ajo u ka thënë njerëzve se janë lidhur shumë përpara “Rregullat e Vanderpump” episodi u transmetua dhe i është kthyer atij. Ai është shumë i mërzitur nga e gjithë kjo dhe nuk dëshiron të bëjë asgjë me të.”

Scheana Shay dhe John Mayer

Insajderi gjithashtu pohoi se artisti 46-vjeçar u përpoq të “shmanste” yllin e realitetit kur ata kryqëzuan rrugët në një festë të fundit.

Scheana dhe Gjoni ishin edhe në një festë jo shumë kohë më parë ku u shfaq edhe Andy Cohen dhe ai u përpoq të shmangte të gjitha Scheana”, tha burimi.

“Ajo po përpiqej të fliste me të Gjoni dhe madje shkoni aq larg sa të bëni një foto me të, por ai e qëlloi atë, “tha snitch.

Scheana Shay

Shay nënkuptoi se kishte marrë pjesë në një orgji me këngëtaren e “Gravity”, ndërsa luante një lojë “Never Have I Ever” me bashkë-yjet e saj.

Shay pretendohet – “Ishte me një personazh të famshëm të listës A.”

Scheana Shay dhe John Mayer

Shay, 38, nuk hoqi dorë nga identiteti i A-lister-it, por ngacmoi – “Një herë e një kohë, trupi im ishte një vend i çudirave”, duke përsëritur një rresht nga një prej të Mayer-it hitet më të mëdha.

Scheana Shay dhe John Mayer

Ylli i realitetit iu referua gjithashtu të kaluarës së saj të supozuar romantike Mayer në vitin 2020, gjatë një paraqitjeje në podkastin “Flashbacks”. Ajo pohoi se këngëtarin e ka takuar për herë të parë kur ai ishte me të dashurën e tij të atëhershme, Jennifer Anniston.

“Unë jam duke punuar në këtë parti. Përfundoj duke u tretur me ta,” kujton ajo. “Sa herë që bënin një goditje, ata më bënin një goditje.”

Scheana Shay dhe John Mayer

Rregullat e pompës ylli pohoi se ajo filloi të takohej Mayer pas ndarjes së tij nga aktore. Mayer dhe ylli i “Friends” ishin së bashku nga 2008-2009.

“Unë jetoja me [‘The Hills’ alum Stacie Adams] në atë kohë,” Shay tha. “Kjo vazhdoi për rreth gjashtë muaj. … Thjesht u bë, ju e dini, si ne të tre. Ne kishim një grup të vogël që po ndodhte.”

Scheana Shay dhe John Mayer

Ylli i Bravo tha se gjatë mbledhjeve “seksuale” të gjithë “gjithmonë kishin vëmendje”, por ajo u bë “xheloze” për Stacie sepse Mayer gjoja “e pëlqeu” më shumë.

Shay u martua me Brock Davies në gusht 2022, në Kankun, Meksikë. Ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë të quajtur Summer Moon, në prill 2021.