John Janssen thyen heshtjen për marrëdhënien e Alexis Bellino

Klea

John Janssen thyen heshtjen për marrëdhënien e Alexis Bellino

Alexis Bellino mund të jetë zuzari më legjendar në historinë e Real Housewives të Orange County. Ajo është aq ikonike sa është e vështirë të mos e duash dhe rikthimin e saj të afërt në shfaqje pas disa vitesh larg. Alexis po e bën rikthimin e saj të paharrueshëm, kryesisht për shkak të marrëdhënies së saj të çrregullt.

Në dhjetor, Alexis konfirmoi se po takohej John Janssen. Ai është, sigurisht, ish-i i fundit i Shannon Beador. Marrëdhënia e John dhe Shannon ishte e mbushur me rrëmujë dhe ai dukej se nuk humbi kohë përpara se të hidhej në një marrëdhënie tjetër me një portokalli. Slade Smiley ishte me të vërtetë plani për këta burra.

Tani, pas disa muajsh takim, John e ka zyrtarizuar IG me Alexis. Do të paguaja për të parë reagimin fillestar të Shannon ndaj çdo postimi në rrjetet sociale të bërë nga dhe/ose rreth këtij çifti.

Gjoni tregon Alexis në Insta

John shkoi në Instagram për të postuar një rrotë në Instagram me foto që shfaq Alexis. Dyshja u panë kryesisht të përqafuar në një varkë në fotot romantike, të cilat ai zbuloi në mbishkrimin se ishin realizuar nga fëmijët e John dhe Alexis.

“Ne e duam njëri-tjetrin…por më e rëndësishmja qeshim…SHUMË”, shkruhej në mbishkrimin e John. Ai padyshim përfshiu një mori hashtagësh si “#live #qesh #dashuri” për të çuar pikën në shtëpi.

Ashtu si mbretëresha e çrregullt që është, Alexis duhej të ripostonte PDA-në në burimin e saj që ta shihnin të gjithë. Përsëri, a mund ta imagjinoni reagimin e Shannon-it për të parë John-in të postonte një mbështjellje të përzier me “I Get to Love You” nga Ruelle? Unë kam nevojë për Andin dhe një aparat fotografik, statistik.

A e kam përmendur sa e emocionuar jam që Alexis të bëjë kthimin e saj triumfues në RHOC? Sillni premierën e sezonit 18, sa më shpejt që të jetë e mundur.