John Fuda shpjegon ndryshimin e emrit, kritikon 'Tre Stumps' pas keqinformimit të mediave sociale

Klea

John Fuda shpjegon ndryshimin e emrit, kritikon ‘Tre Stumps’ pas keqinformimit të mediave sociale

Xhon Fuda ndoshta nuk është ai me të cilin duhet të gjesh rreth. Ai u bashkua me gruan e tij Rachel Fuda për sezonin e tyre të parë në Real Housewives of New Jersey dhe djali ishte i tmerrshëm. Rachel nuk e puthi saktësisht unazën e Teresa Giudice dhe fandomi Tre nuk ishte i kënaqur.

John pothuajse i garantoi Rach-ut një xhiro të dytë falë performancës së tij në ribashkimin e sezonit 13. Ai e trajtoi Luis Ruelasin si një kampion dhe dëshmoi se është i gatshëm të flasë dhe të ecë. Tani ai po përballet me disa probleme me fansat besnikë të Terezës dhe ka një mesazh edhe për ta. Faqja gjashtë ka detajet.

Ky është për “Tre Stumps”

Të shtëna janë shkrepur dhe është koha për t’u mbuluar. Ata që e duan Terezën e duan fort dhe padyshim që pas kësaj do të kenë diçka për t’i thënë Gjonit. Ai tha, “Kam lexuar disa dezinformata false në Twitter, kështu që mendova se do të jepja faktet!”

John nuk është i lumtur pasi ndjekësit e Tre-së përdorën aftësitë e detektivit, madje as Bo Dietl nuk e di dhe nuk gërmon rreth të kaluarës së tij. Çdo papastërti është papastërti e mirë kur bëhet fjalë për vëzhgimin e Shën Terezës dhe fansat u fokusuan në arrestimin e Gjonit në vitin 2008. Kur ishte 21 vjeç, dyshohet se ishte duke vozitur ndërsa mbante lëndë narkotike.

“Unë kurrë nuk u dënova dhe akuzat u hodhën poshtë,” shpjegoi John. “Disa nga trollët në internet u përpoqën të shtrembëronin këtë informacion, duke thënë se kjo ishte arsyeja pse ndryshova emrin tim,” shtoi ai.

Emri i qeverisë së Gjonit është Jonathan D’Atria. Ai thotë se ndryshimi nuk ka të bëjë me arrestimin e tij të mëparshëm, pavarësisht se çfarë mund të mendojnë ndjekësit e Terezës. “Mbiemri im është Fuda sepse pas divorcit të prindërve të mi kur isha foshnjë, nëna ime kishte një mbështetje të jashtëzakonshme nga ana e saj e familjes,” vazhdoi ai.

Misteri u zgjidh!

John ndau: “Gjyshi im ishte një pjesë e madhe e jetës sonë dhe babai ishte në mua. Madje nëna ime mori një telefonatë nga shkolla Paramus një ditë duke i kërkuar që të korrigjonte nënshkrimin tim. Në letrat e mia kam shkruar gjithmonë “Jonathan Fuda”.

Përveç kësaj, John tha se e dinte se “mbiemri i tij ishte në të vërtetë D’Atria” si fëmijë dhe “ndryshoi zyrtarisht” në Fuda në 2016. Emri i tij ligjor është Jonathan D’Atria Fuda. “Para se të martoheni [to Rachel] në janar të 2017-ës doja të mbaja emrin Fuda për nder të Joseph Fuda-s”, tha ai.

Më pas John FUDA iu drejtua drejtpërdrejt fansave të Terezës. “Disa nga ‘Tre Stumps’ duhet të pyesin veten nëse doja të fsheh të kaluarën time, pse e bëra mbiemrin tim të mëparshëm mbiemrin tim të mesëm?”

Shpresojmë që tani që ky mister është zgjidhur, fansat mund të vazhdojnë të pyesin se çfarë do të sjellë Luis nga dollapi i Nonno-s për vjeshtën e vitit 2023. Qëndroni të sintonizuar.

NA THONI – A DO TË KËNAQEN FANËT E TERESËS ME SQARIMIN E Gjonit? GJONI THJESHT E TRAZIKOI TOPEN?