John Fuda merr pamje 'të çuditshme' pas dramës RHONJ

Klea

John Fuda merr pamje ‘të çuditshme’ pas dramës RHONJ

do Xhon Fuda të jetë Bravolebrity tjetër që do të padisë rrjetin? Me siguri jo. Por burri ka pasur një ecuri të vështirë Amvise të vërteta të Nju Xhersit deri tani. Dhe ai nuk e kishte problem ta bënte të qartë pakënaqësinë e tij.

Në shfaqjen ku burrat janë të përfshirë më shumë se në çdo ekskluzivitet tjetër Housewives, ndoshta John mund të kishte parashikuar se drama do të fluturonte në rrugën e tij. Natyrisht, ndoshta ai kurrë nuk e parashikoi se sa drama do t’i ndodhte.

Kush mund ta kishte marrë me mend se Teresa Giudice do ta akuzonte atë si një tregtar droge? Dhe megjithëse pretendime të tilla ndihen më pak të besueshme nga dita në ditë, ato ende krijuan një vorbull për Gjonin.

John kritikon yllin e RHONJ për krijimin e “çdo thashetheme që dëshironi” dhe e shtyu atë si dramë në shfaqje

John kohët e fundit u shfaq në podcastin e Kate Casey, Reality Life, ku ai diskutoi se si RHONJ ndryshoi jetën e tij së fundmi. “Ka qenë shumë të prekur nga disa nga komentet e bëra,” shpjegoi ai. “Unë po paguaj… me reputacion, po paguaj shumë kohë. Unë kam skenarë me miqtë e djalit tim.”

Ai nuk do të shtjellonte më tej se çfarë përfshinin këta skenarë. Megjithatë, ai la të kuptohet se prindërit e miqve të djalit të tij u bënë të kujdesshëm ndaj Gjonit falë emisionit. Me sa duket, një prind tha: “Qëndroni larg tyre”. Xhoni vazhdoi: “Ulem në një mbledhje dhe shikoj dhe … i bëra njerëzit që më shikonin çuditshëm.”

“Kam mësuar se ju mund të krijoni fjalë për fjalë çdo thashethem që dëshironi, ta hidhni në mur dhe të shihni nëse ngjitet.” John më tej pohoi se ai kishte qenë në një takim të rëndësishëm dhe duhej t’i shpjegonte disa gjëra një klienti që e kishte kërkuar. Prezantuesja e podcast-it Kate në mënyrë indirekte e pyeti Fudën nëse mendonte se koha e tij në shfaqje ia kishte vlejtur. “Nuk e kam problem ta them… nuk ia vlente.”

Real Housewives of New Jersey Sezoni 14 vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.