John Fusa

Klea

John Fuda e etiketon Luis Ruelas si “Një alpinist social” mes Luisit që dyshohet se po inatos paratë e Terezës!

John Fuda e etiketon Luis Ruelas si “Një alpinist social” mes Luisit që dyshohet se po inatos paratë e Terezës!

Është e qartë se Luis Ruelas dhe Xhon Fuda janë të vendosur të përplasen këtë sezon, me gratë e tyre, Teresa Giudice dhe Rachel Fudame gjasë duke u tërhequr në përleshje. Xhon Fuda Së fundmi foli për premierën dhe problemet e tij me sipërmarrësin e vetëshpallur Luis gjatë një paraqitje në episodin e 1 majit të Dy T në një Pod podcast, i organizuar nga Amvise të vërteta të Beverly Hills shap Teddi Mellencamp dhe Amvise të vërteta të Orange County e preferuara Gjyqtari Tamra.

Duke iu referuar vështrimit të fshehtë të sezonit, Mellencamp pyeti Gjoni nëse ai mendonte, “Luis (është) duke përdorur te Terezes paratë.”

Xhon Fuda

Luis është një alpinist social”, the RHONJ u përgjigj ylli.

Pavarësisht se kasti ka dëgjuar “shumë gjëra” për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, Gjoni merr atë që ka dëgjuar Luis seriozisht dhe tregon se nuk ka besim te Terezes gjysma më e mirë.

Luis Ruelas

“Gjithë gjëja hetimore më ka bërë keq. E gjithë mënyra se si ai bën biznes më ka gabuar,” pranoi ai.

Tifozët do të kujtojnë se si Luis u tërhoq nga deklaratat e tij se kishte punësuar një hetues privat për të kontrolluar RHONJ të hedhura.

Luis Ruelas

Një çështje tjetër, sipas babait të tre fëmijëve, është imazhi “përpiqu të jesh perfekt” që ai beson Luis po përpiqet të shtyjë. “Gjithçka i di të gjitha dhe duke u përpjekur të bëhesh babai më i mirë”, shtoi ai. “Asnjë prej nesh nuk është perfekt.”

Ndryshe nga sezoni i tij i parë, ku ai ishte më shumë një lojtar mbështetës, Gjoni është në thelb të veprimit këtë herë, duke filluar nga episodi i parë. “Duhet të mbroheni”, shpjegoi ai, duke u ndjerë i “sulmuar” gjatë prodhimit. Kjo sigurisht nuk ishte përvoja Gjoni shpresonte gjatë xhirimeve RHONJ. “Doja të dilja dhe të pija,” tha ai. “Dhe kalofshi mirë. Gjëja tjetër që dini, ndihem sikur jam historia e Terezës këtë vit.”

Gjon Fusa

Rachel Fuda komentuar së fundmi Tereza Giudice nënshkrimi për sezonin 2 të E!'sShtëpia e zuzarëve” gjatë një bisede në Podkasti “Virtual Reali-Tea” i Page Six.

“Hustlin' për një dollar këtu në këto rrugë. Duhet të bësh atë që duhet të bësh, “tha Fudame gjasë duke iu referuar Giudice's problemet e supozuara të parave që ndodhin RHONJ Sezoni 14.

Rachel Fuda

Bravolebriteti, i cili, përkrah bashkëshortit Xhon Fudagrindje me Giudice gjatë gjithë këtij sezoni të RHONJvuri në dukje habinë e saj në Tereza duke pranuar me lehtësi etiketën “zuzar”. “Ajo mori titullin. Nuk e mora grushtin e parë siç thotë ajo, apo jo?” Rachel tha. “Kështu që ajo e quajti veten një zuzar.”

Amvise të vërteta të Nju Xhersit Traileri i sezonit 14, Tereza Giudice martesë me Luis Ruelas, me të cilin u martua në gusht 2022, është vënë në qendër të vëmendjes si një burim trazirash financiare dhe emocionale. Traileri ngacmon momente intensive, duke përfshirë akuza nga Giudice's castmates që Ruelas po keqtrajton financat e saj.

Teresa Giudice

Danielle Cabral ndan me Melissa Gorga se Giudice është duke luftuar në shtëpi. “Tereza është i shqetësuar sepse në shtëpi nuk ka shumë qetësi.” Kabrale zbulon, me një skenë që tregon një lot Giudice duke i shtuar peshë fjalëve të saj.

Margaret Josephs gjithashtu peshon mbi situatën, duke i shprehur shqetësimet e saj burrit të saj, Joe Benignorreth RuelasVeprime të dëmshme financiare. “Lui i inatosi paratë e saj,” Josephs i thotë sinqerisht bashkëshortit të saj gjatë një telefonate.

Margaret Josephs

Traileri tregon më tej një shkëmbim të tensionuar mes Giudice dhe Ruelasduke lënë të kuptohet për marrëdhënien e tyre të vështirë. Ruelas shpreh dëshirën e tij për të ndrequr marrëdhënien e tyre, duke thënë: “Unë dua që ajo të jetë më mirë”, por do të ndërpritet nga Giudice i cili me vendosmëri përgjigjet: “Nuk do të jetë më mirë.”

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit transmetohet të dielave, në orën 20:00 ET, në Bravo.