John Fuda adreson akuzat për premierën e RHONJ

Klea

John Fuda adreson akuzat për premierën e RHONJ

Amvise të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 sapo filloi me një zhurmë shumë të fortë. Pothuajse menjëherë, drama filloi të rrotullohej. Ndërsa e gjithë premiera u përqendrua në një festë surprizë për ditëlindjen e Jen Fessler, ky kast nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të filmonte së bashku. Nëse nuk e keni parë ende, le ta themi këtë Xhon Fuda dhe Teresa Giudice ka të ngjarë të mos jenë kurrë miq.

Pasi Jennifer Aydin dhe Teresa diskutuan arrestimin e kaluar të John-it lidhur me narkotikët, ata gjithashtu qeshën me një thashethem në internet për John's. Në thelb, ky i verbër sugjeroi që John është një adhurues i dildos ole të dyanshme. Mbi këtë, Gjoni dhe djemtë vdiqën duke qeshur, gjë që unë e doja, sepse me të vërtetë, kujt i intereson.

Megjithatë, sa i përket tundimit me kokë për arrestimin e tij, Gjoni nuk po qesh këtu, sepse ajo ndodhi në të kaluarën e tij, jo në të tashmen e tij, kështu që nuk është më e rëndësishme.

Deklarata e Gjonit

Shumë përpara se të përfundonte premiera e Sezonit 14 të RHONJ, ish-ja e John's, Brittany Malsch, DM bëri disa llogari të mediave sociale, duke u thënë atyre të gjithëve se John's ishte “dregtari më i madh i drogës në Bergen County”. Kjo i nxiti Jennifer-in dhe Terezën të flisnin për të gjatë Episodit 1. Gjithashtu, John u shfaq në rrjetet e tij sociale menjëherë pas transmetimit të episodit premierë. Këtu, ai lëshoi ​​një deklaratë, duke u përpjekur të mbyllë këtë tregim poshtërues.

“Në episodet e fundit të RHONJ, disa anëtarë të kastit janë përdorur për të gërmuar të kaluarën e zotit Fuda në një përpjekje të dukshme për ta diskredituar atë dhe për të minuar reputacionin e tij. Pavarësisht këtyre përpjekjeve, zoti Fuda mbetet i palëkundur në angazhimin e tij për integritet, ndershmëri dhe rritje personale”, thuhet në deklaratën e tij.

Pastaj, Gjoni u bë pak më personal. “Edhe pse nuk jam krenar për çdo aspekt të historisë sime, kam punuar pa u lodhur për të kapërcyer sfidat dhe për të luftuar për një të ardhme më të mirë. Unë refuzoj të përkufizohem nga gabimet e mia të së shkuarës”, u shpreh ai.

Pas kësaj, Gjoni falënderoi mbështetësit e tij. “Jam mirënjohës për mbështetjen e miqve, familjes dhe fansave të mi që më shohin për këtë që jam sot – një person i përkushtuar ndaj rritjes, mirësisë dhe autenticitetit. Unë do të vazhdoj të ngrihem mbi negativitetin dhe do të mbetem besnik me veten time”, mbylli ai.

Fat i mirë, John. Por, a do të pushojnë tani miqtë e tij? Dyshoj shumë.

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey vazhdon çdo të diel në Bravo në orën 8/7c.