Joe Gorga flet për marrëdhënien me Teresa Giudice për herë të parë që nga ribashkimi në RHONJ

Klea

Joe Gorga flet për marrëdhënien me Teresa Giudice për herë të parë që nga ribashkimi në RHONJ

Më lejoni të jem plotësisht transparent, nuk më intereson Teresa Giudice ose Melissa Gorga shumë. Thënë kështu, urrejtja e fortë mes këtyre dy grave në thelb ka mbartur Amvise të vërteta të Nju Xhersit që kur Melissa u bashkua në sezonin 2.

Por emëruesi i përbashkët është Joe Gorga mbërthyer mes një çifti zonjash të pasionuara që e duan shumë. Dhe ndërsa mijëra njerëz në Team Tre e urrejnë Joe, nëse ju vërtetë Duaje Terezën sa duhet të doje që familja e saj të shërohet.

Pas një ribashkimi katastrofik të sezonit 13, ku gjithçka erdhi në krye, Teresa, Joe dhe Melissa dukej se ranë dakord të ndalonin së foluri reciprokisht. Ata e kanë mbajtur atë premtim pavarësisht thashethemeve për një sezon 14 pa drama, sepse Melissa dhe Tre nuk do të ndërveprojnë. Tani Joe flet për marrëdhënien e tij me motrën e tij për herë të parë që nga ribashkimi, dhe ju e dini çfarë – është e trishtueshme. US Sun ka detajet.

Drama është në detaje

Le të hedhim poshtë të gjithë goditjet tona të lira për një sekondë dhe të kemi parasysh se Teresa dhe Xho janë gjak. Melissa është gruaja e Joe. Gjërat mund të jenë të vështira në dinamikën e familjes, por në shumicën e rasteve ato nuk filmohen dhe gjykohen nga një audiencë ndërkombëtare.

Mes xhirimeve për sezonin e ri dhe ndarjes së dukshme të kastit, Joe dhe Melissa kanë filmuar me Tren, por të gjithë po qëndrojnë në anët e tyre përkatëse të dhomës. Melissa dhe Teresa “refuzojnë të flasin me njëra-tjetrën”. Dreqin, është shumë keq që joshja e famës dhe e pasurisë mbizotëron gjërat vërtet të rëndësishme në jetë.

Nëse Melisa ka një ngjarje, Tereza nuk merr një ftesë dhe Teresa i mban Joe dhe Melissa jashtë listës së saj të të ftuarve. Ajo nuk ishte as në festimet e fundit të ditëlindjes së vëllait të saj gjatë verës. Për situatën, Joe thotë: “Ka qenë një udhëtim. Eshte turp.” Është vërtet një turp dhe është e trishtueshme të shikosh ndarjen e dy njerëzve që e duan shumë njëri-tjetrin.

“Është ashtu siç është. Por çfarë do të bësh”, shtoi Joe. Nuk e di – largoheni të gjithë nga emisioni dhe rregulloni familjen? Sa i përket xhirimit të RHONJ, Joe nuk po bën shumë nga kjo – por ai është duke u zënë.

Për disa arsye, Joe po shkon në një turne komedi. Dëgjo, çfarëdo që funksionon në këto kohë të vështira, mendoj. Por mos u shqetësoni, Tereza nuk do të jetë ushqim për materialin e tij në skenë. “Jo, bëj shumë pak punë shtëpiake. Mjafton vetëm për shfaqjen dhe kaq”, shpjegoi ai.

Shfaqja e parë e Joe do të jetë në Catch A Rising Star më 14 tetor. Ai shpreson të bëjë turne në Çikago, Irlandë, Kanada, Angli dhe ndoshta Dubai. Megjithatë, nuk jam i sigurt nëse Dubai është gati për Joe.