Joan Vassos është zgjedhja perfekte për Golden Bachelorette

Klea

Joan Vassos është zgjedhja perfekte për Golden Bachelorette

Pas shumë pritjesh, Joan Vassos është shpallur zyrtarisht si i pari Bachelorette e Artë. Joan ishte një konkurrente në The Golden Bachelor, ku përfundimisht u vetë-eliminua. Ndërsa kishte një numër kandidatësh të mirë për Bachelorette Artë, Joan është padyshim zgjidhja më e mirë për këtë rol. Gjatë kohës së saj të shkurtër në The Golden Bachelor, Joan shfaqi shumë cilësi të mahnitshme që i bënë shikuesit ta adhuronin.

Joan meriton një tjetër shans në dashuri pasi u largua herët nga The Golden Bachelor

Joan ishte një konkurrente e shquar që nga momenti kur mbërriti. Njeriu kryesor Gerry Turner u interesua për Joan nga kërcimi dhe të dy e goditën atë. Gerry ishte aq i intriguar me Joan-in, saqë ai madje u ngjit në shtratin e saj marinari për të biseduar me të. Ai ishte i përkushtuar!

Fatkeqësisht, rruga e Joan-it në The Golden Bachelor kishte plane të tjera. Që herët, Joan foli për vajzën e saj e cila po luftonte me depresionin pas lindjes pas lindjes. Kjo e dëmtoi Joanin dhe e bëri të ndihej fajtore që e la vajzën e saj për të filmuar. Në fund të fundit, Joan vendosi që ajo duhej të vetë-eliminohej dhe të shkonte në shtëpi për të qenë atje për vajzën e saj. Ndërsa Gerry ishte zemërthyer në fillim, ai e kuptoi dhe lavdëroi Joan për vendimin e saj.

Në fund të fundit, gjithçka ndodh për një arsye. Vetë-eliminimi i Joan-it nga The Golden Bachelor ishte vetëm një hap për t'u bërë ajo Bachelorette e Artë. Pasi vendosi familjen e saj në vend të parë, është koha që Joan të ketë një shans tjetër për dashurinë e artë. Joan është jashtëzakonisht e merituar për këtë rol dhe ne mezi presim ta shikojmë atë të shkëlqejë në të!

Joan është gati për dashuri

Me çdo shfaqje të Kombit Bachelor, është thelbësore që kryesuesi të jetë gati për dashuri. Në rastin e Joan-it, kjo nuk duket të jetë aspak problem. Ndërsa Joan u largua nga The Golden Bachelor gjatë javës së 3-të, ishte e qartë nga koha e saj e shkurtër atje se ajo ishte e hapur ndaj dashurisë. Joan vërtetë ndoqi një lidhje me Gerry-n, e cila mund të kishte lulëzuar më shumë nëse ajo do të qëndronte.

Joan ka përvojë edhe përsa i përket dashurisë, pasi ishte e martuar prej 32 vitesh. Në vitin 2021, Joan humbi tragjikisht burrin e saj pas betejës së tij me kancerin pankreatik. Pas një historie kaq të suksesshme dashurie me burrin e saj të parë, Joan me siguri e di se çfarë duhet për të funksionuar një lidhje. Meshkujt këtë sezon janë me fat që kanë një epërsi kaq të pabesueshme sa Joan, e cila është gati të gjejë sërish dashurinë.

Joan është një grua familjare

Një nga cilësitë më të mira të Joan-it është dashuria e pakushtëzuar që ka për familjen e saj, gjë që do ta vërë re mashkulli i duhur. Joan ka katër fëmijë dhe dy nipër, duke e bërë atë një nënë dhe gjyshe të mrekullueshme.

Kur Joan u largua nga “The Golden Bachelor” për t'u kthyer në shtëpi për vajzën e saj, tha shumë për karakterin e saj. Është e qartë se Joan do të bënte gjithçka për njerëzit që do, gjë që është një tipar i shkëlqyeshëm për t'u gjetur te një partner. Burrat e Joan-it janë një grup me fat djemsh, të cilët shpresojmë se do ta vlerësojnë gruan e mrekullueshme me të cilën iu dha një shans për të dashuruar.

Joan ishte e pjekur dhe e dhembshur në The Golden Bachelor

Një nga arsyet e shumta pse Joan ishte kaq e pëlqyeshme në The Golden Bachelor ishte për shkak të dashamirësisë së saj. Joan shkonte mirë me pjesën tjetër të grave në shtëpi dhe ishte gjithmonë një shpatull për të qarë. Për më tepër, Joan nuk u përfshi kurrë në dramë, e cila është gjithmonë freskuese. Është e qartë se Joan është atje për arsyet e duhura, gjë që është gjithmonë e rëndësishme kur bëhet fjalë për një avantazh të ri.

Ndërsa Gerry bëri më të mirën në The Golden Bachelor, duket se Joan ka një shans më të mirë për sukses. Gerry nuk mori shumë kohë për t'u kapur në dramë dhe disa herë kishte disa pyetje në lidhje me qëllimet e tij. Nga ana tjetër, Xhoana nuk e kapi kurrë veten të shqetësohej për thashethemet.

Joan është një grua e pjekur dhe e pavarur, e cila është kandidatja perfekte për The Golden Bachelorette. Pasi u largua herët nga The Golden Bachelor, ky është shansi i dytë në dashuri që Joan meriton. Shpresojmë që Joan të jetë në gjendje të gjejë ndeshjen e saj të përsosur, i cili do të jetë një bashkëshort i mrekullueshëm për të në vitet e saj të arta.