Joan Vassos emërohet si beqaria e parë e artë

Klea

Joan Vassos emërohet si beqaria e parë e artë

Gjithçka po ndodh! ABC sapo ka njoftuar se kanë zgjedhur zonjën kryesore për sezonin e parë Beqaria e Artë. Është 61 vjeç Joan Vassos!

Nëse keni parë Golden Bachelor, atëherë me siguri ju kujtohet Joan. Gerry Turner iu duk, por më pas në javën e tretë, ajo u largua nga konkursi për të qenë me vajzën e saj që po lindte. E thirri gjyshja detyrë dhe ajo duhej të përgjigjej.

Tani, ajo po merr goditjen e saj të dytë në dashuri si beqarja e parë e Artë!

Beqaria juaj e parë e Artë

ABC e konfirmoi lajmin përmes Instagram-it në një video përrallore ku shfaqet Joan duke u veshur me një fustan të shkëlqyeshëm ari, duke marrë një trëndafil. Ajo po shkëlqen fjalë për fjalë. Ose, ndoshta ky është një filtër. Sido që të jetë, ajo duket e mrekullueshme dhe është gati për shansin e saj për të gjetur dashurinë e TV realitetit.

Joan vjen nga Maryland, dhe sipas People, ajo ka punuar më parë si administratore shkolle private përpara se t'i bashkohej botës së realitetit televiziv. Ajo ka katër fëmijë dhe dy nipër e mbesa. Në vitin 2021, ajo humbi bashkëshortin e saj prej 32 vitesh nga kanceri i pankreasit. Kështu, ajo shkoi në The Golden Bachelor me zemër të hapur.

Natyrisht, tani që e dimë se kush është Beqarja e Artë, kjo do të thotë se duhet të ndalojmë të gjitha spekulimet e kastit. Prej muajsh u përfol se Susan Lucci mund të ishte pjesë e spektaklit. Plus, kishte një grusht studentësh të Golden Bachelor që konkurronin për rolin. Të gjithë donin mundësinë të kishin një tufë dhelprash të argjendta që konkurronin për dashurinë e tyre.

Mjerisht, ABC u ul me Joan. Meqenëse udhëtimi i saj në Golden Bachelor u ndërpre, ajo është një zgjedhje e shkëlqyer. Thjesht po i mbajmë gishtat të kryqëzuar që gjërat të shkojnë më mirë për Joan-in sesa për Gerry-n. Nuk mund të përballojmë një divorc tjetër të artë.

Nuk ka asnjë datë zyrtare të premierës së Golden Bachelorette, por ABC konfirmoi se do të transmetohej të mërkurën këtë vjeshtë me episode 90-minutëshe. Mbani sytë mbyllur për më shumë detaje.