Jo Wenberg hijeshon të dashurën e re të Tom Schwartz-it

Klea

Jo Wenberg hijeshon të dashurën e re të Tom Schwartz-it

Ylli i Vanderpump Rules Tom Schwartz është i mërzitur për të dashurën e tij të re Sophia Skoro. Dikush që nuk është aq i trullosur? Shoku i tij i dikurshëm i dhomës/shoqja lidhëse Jo Wenberg.

Pas divorcit të tij nga Katie Maloney, Schwartz u përfshi në një situatë me Jo. Ajo ishte diçka si një mike me përfitime, megjithëse Jo padyshim ndjeu se ata ishin më shumë për njëri-tjetrin. Ajo kishte ndjenja për Tomin dhe pretendonte se ata shpesh shkëmbenin fjalën “L”.

Por gjatë sezonit 11 të Pump Rules, Tom i dha fund lidhjes së tij me Jo dhe filloi të takohej me Sophie disa muaj më vonë. Jo së fundmi ka folur për lidhjen e tyre në Instagram Live. “Mendoj se Tom Schwartz po takohet me një fanse,” tha ajo. “Më falni, dua të them, unë thjesht e di këtë për një fakt.”

“Ai qe u largua”

Pasi pretendoi se Sophia është një “fans”, Jo shtoi, “Unë mendoj se kjo është e mahnitshme … Le ta lëmë atë të bëjë gjënë e tij.” Megjithëse nuk ishte e qartë nëse Jo po bënte shaka, kishte një hije të caktuar.

Pastaj parukierja u përpoq të tregohej filozofike për ndarjen e tyre, duke thënë: “Është ajo që është, është ajo që nuk është”, ajo ende dukej e lënduar. Mendoj se ajo kujdesej thellë për Tomin dhe ai përfitoi nga kjo.

“Unë mendoj se isha ajo që u largua,” tha ajo, duke kujtuar se si ndihej për kohën e saj me Tomin. “Është një temë e trishtueshme për të folur, ju djema, sepse është sikur nuk kam qenë kurrë më i lumtur.”

Tom nuk e konsideroi atë një vajzë “të rikuperuar” pas divorcit të tij nga Katie. “Ne u bëmë miq vërtet të ngushtë, gjithashtu,” vazhdoi ai. “[She] nuk ishte thjesht një mik i rastësishëm i lidhjes.”

Megjithëse u lidhën për muaj të tërë, Schwartz përfundimisht vendosi se nuk donte të ishte në një lidhje me Jo. Ai nuk ngurroi ta gjuante Jo-në në bordurë kur vendosi të shikonte opsione të tjera, duke e lënë me zemër të thyer parukieren. Nuk është një pamje e mirë, Tom.

Ribashkimi i Sezonit 11 të Rregullave të Vanderpump fillon të martën, 14 maj në orën 8/7c në Bravo.