Braunwyn Windham-Burke

Klea

JO PISHTIM! Shannon Beador NUK u ka kërkuar falje banorëve pas përplasjes së makinës së BDI-së

JO PISHTIM! Shannon Beador NUK u ka kërkuar falje banorëve pas përplasjes së makinës së BDI-së

Shannon Beador ende nuk ka kontaktuar me njerëzit që jetojnë në shtëpinë që ajo dëmtoi pasi humbi kontrollin e makinës së saj ndërsa ishte nën ndikim.

Shannon Beador

Amvisat e vërteta të Orange County Ylli u arrestua të shtunën mbrëma pasi ajo përplasi makinën e saj në banesë, duke humbur ngushtë derën e përparme përpara se të largohej nga vendi i ngjarjes. Mbyllja u kap nga kamera, por Shannon ende nuk ka kontaktuar me njerëzit që banojnë në shtëpinë që e pësuan goditjen, sipas një raporti të Radar Online.

Braunwyn Windham-Burke

Gaby Noelle konfirmoi për median se as ajo dhe as i dashuri i saj nuk kishin dëgjuar Shannon ose avokatin e saj. Noelle tha për mediat lokale të lajmeve se ajo ishte në shtëpi në momentin e aksidentit dhe kapi dikë që po largohej nga skena e përplasjes me vajin pas automjetit.

“Askush nuk ka zgjatur dorën nga fundi i tyre,” i tha ajo Radar.

Kelly Dodd dhe Shannon Beador

Noelle zbuloi se fotot e pamjes së jashtme të goditur i janë përcjellë pronarit të çiftit dhe detajet i janë përcjellë policisë. Ajo shtoi se nuk ishte informuar për ndonjë plan për të vlerësuar dëmin nga profesionistët.

“Shtëpia do të rregullohet”, komentoi ajo, duke shtuar se më e rëndësishmja ishte se “të gjithë janë mirë nga ky fund”.

David Beador

Këtë e ka pohuar një i brendshëm Shannon ishte duke vozitur për të marrë celularin e saj pasi e kishte lënë pas në një restorant, më herët në mbrëmje. Ajo thuhet se la shtëpinë e saj me qenin e dashur, Archie, për t’u kthyer në restorant.

Ylli i realitetit u arrestua pasi ajo hyri në rezidencën e Newport Beach, Kaliforni dhe u arratis. TMZ ndau pamjet video që tregonin e Shannon-it vetura që zmadhon një cep përpara se të hidhet në një bordurë dhe të përplaset me një mbjellës çimentoje në anën e përparme të shtëpisë.

RHOC - Shannon Beador

Ajo vazhdoi të parkonte makinën e saj në mes të rrugës dhe po ecte me qenin e saj ndërsa policia mbërriti. Ajo u arrestua për dy kundërvajtje, alkool i BDI-së dhe goditje me vrap, dhe u lirua nga burgu i Newport Beach me një garanci prej 2500 dollarësh. e Shannon-it Makina u sekuestrua më pas në kuadër të hetimeve policore. Ylli i Bravo thuhet se theu krahun e saj gjatë përplasjes.

Shannon Beador

e Shannon-it avokati lëshoi ​​një deklaratë të hënën, duke shkruar – “Kam kaluar mjaft kohë me të Shannon dje. Ajo është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e penduar. Ne do të presim informacionin zyrtar për këtë rast pasi të bëhet i disponueshëm, dhe Shannon është e gatshme të pranojë përgjegjësinë e plotë për veprimet e saj.”

Shannon Beador

Një kërkesë e Ligjit për Lirinë e Informacionit për e Shannon-it Mugshot së bashku me çdo filmim të arrestimit u refuzua më vonë nga Departamenti i Policisë së Newport Beach, pasi ata i kategorizuan detajet vizuale si “privilegj hetimor”.

“Kërkesa për çdo raportim policor, telefonata 911, foto duke përfshirë foton e rezervimit, video duke përfshirë kamerën e veshur me trup dhe pamjet e kamerës dash duhet të refuzohet,” thuhej në një letër formulari nga policia e Newport Beach, sipas një raporti të Radarit.