Jimmy mori Megan Fox komentet 'jashtë proporcionit'

Klea

Jimmy mori Megan Fox komentet ‘jashtë proporcionit’

Jimmy Presnellnga seriali Netflix Dashuria eshte e verberpo flet gjithçka për lidhjen e tij me të fejuarën e tij, Chelsea Blackwell.

Çifti u takua me njëri-tjetrin gjatë serisë së parë të episodeve të sezonit 6, ku ata ranë në dashuri me njëri-tjetrin në pods, ndërsa thyen zemrat e dy konkurrentëve të tjerë gjatë procesit.

Për Jimmy-n, gjërat ndryshuan mes tij dhe Chelsea kur filluan të flisnin për pamjet e tyre të famshme. Pasi zbuloi se ai i ngjante të madhit të NFL, Christian McCaffery, Chelsea i tha Jimmy-t se njerëzit i thonë asaj se ajo duket si Megan Fox. Megjithatë, ajo sqaroi shpejt se nuk e sheh vetë. Që atëherë, ajo është bërë një temë trendi në mediat sociale, me Chelsea duke shtuar kontekstin e saj, por tani, është radha e Jimmy.

Në një intervistë të re me Entertainment Tonight, Jimmy diskutoi bisedën e tyre në lidhje me doppelgangerët e tyre të famshëm. “Nuk mbaj mend që komentet e Megan Fox të ishin kaq të mëdha”, tha ai përpara se të thoshte se ishte “e vështirë” të rishikohej skena. “Dua të them, padyshim që veshët apo sytë e mi u emocionuan shumë kur ajo tha Megan Fox … Por, Zot, do të kisha bërë gjithçka për ta kthyer atë moment.”

Megjithatë, Jimmy mbrojti Chelsean, duke thënë se biseda që shikuan shikuesit ishte pikërisht si ndodhi në pods. “Ata përfshinë çdo pjesë të mënyrës sesi ajo ma kishte formuluar, kështu që mendoj se është faji im që e nxora paksa jashtë proporcionit,” tha ai.

“Kam kaluar shumë kohë për ta njohur emocionalisht. Jam shumë i mërzitur nga vetja që kam lënë një koment të tillë të më emocionojë kaq shumë,” vazhdoi ai.

Jimmy vazhdoi, duke shpjeguar se ai nuk do të kishte folur për pamjen nëse do ta bënte përsëri. “Nuk ishte kjo arsyeja pse ne ishim atje, dhe dua të them, nuk më kujtohet se ishte aq shumë për pamjen kur e kalova atë, por duke e rijetuar, duket se ka të bëjë shumë me pamjen. Pra, është shumë nxehtësi prej saj.”

Sezoni i 6-të i Love Is Blind vazhdon të mërkurën në Netflix.