Jill Zarin and Fraser Olender

Klea

Jill Zarin pretendon se ylli i 'Poshtë kuvertës' Fraser Olender nxiti dramën 'Charter Guest From Hell' … I jep fund miqësisë!

Jill Zarin pretendon se ylli i 'Poshtë kuvertës' Fraser Olender nxiti dramën 'Charter Guest From Hell' … I jep fund miqësisë!

Ish Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut yll Jill Zarin ka shkëputur lidhjet me Fraser Olenderduke pretenduar se ai e portretizoi atë si famëkeqin “Carter Guest From Hell” – duke çuar në shpërbërjen e miqësisë së tyre.

Jill Zarin dhe Fraser Olender

Jill Zarin po largohet nga miqësia e saj me Fraser Olender, pasi shefja refuzoi ta mbronte publikisht mes reagimit të fansave për paraqitjen e saj të fundit në Poshtë kuvertës.

Fraser dhe unë, dhe mbajtëm lidhje për një vit,” the Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut tha alum për Us Weekly te premten. “Por pas kësaj, nuk dua të flas kurrë me të. Aspak deri në këtë javë.”

Jill Zarin dhe Fraser Olender

X përdorues shpërthyen Jill ndërsa shpalosi i pari nga dy episodet, duke thirrur alumin Bravo për aktrimin “i padurueshëm”, “i drejtë” dhe si një “djalosh i llastuar”.

“[Fraser] madje kërkoi falje dhe tha: 'Ndihem keq për presionin e keq që po merrni. Nuk e meritoni. Ju jeni një zonjë e bukur. Nuk ke bërë asgjë të keqe'” Jill shpjegohet. “Kështu që e pyeta nëse do të dilte dhe do të thoshte diçka dhe ai nuk e bëri.”

Jill60-vjeçare e bëri të qartë se nuk donte të kishte të bënte asgjë me të Fraser pasi ai e shpërfilli kërkesën e saj.

Jill Zarin dhe Fraser Olender

Ajo tha: “Mbarova. Ai nuk dëshiron të dëgjojë. U përpoqa të kontaktoja me të në Instagram. Ai vetëm tha: 'Ndihem keq që po urrej shumë dhe nuk e meriton'. Dhe unë thashë: 'Epo, a mund të thuash diçka?' Dhe ai e injoroi atë.”

Zierje, Barbie Pascual, referuar fillimisht Jill si “dërrmuese” dhe “ngarkuese”, por u tërhoq nga komentet e saj pas transmetimit të episodit të parë.

Jill Zarin dhe Fraser Olender

Barbie tha në një video pas episodit të shpërndarë në Instagram – “Ju djema, unë e pashë shfaqjen përsëri dhe nuk mendoj se Jill ishte aq e keqe sa dukej, dhe dua të them gjithashtu se kishte shumë momente të tjera ku ajo ishte super argëtuese, e ëmbël dhe e këndshme.”

Ajo e pranoi këtë Jill ishte “kërkuese”, por shtoi se ajo nuk ishte e vrazhdë për të kërkuar gjëra që ishin “kërkesa në të vërtetë normale të jahteve”.

Jill Zarin

“Ajo kishte të drejtë. Ajo donte vetëm akull në dietën e saj Coke Coke, kjo nuk është një punë e madhe.” Barbie tha.

Barbie [defended me]. Kështu veproi Kyle [Viljoen] nga 'Poshtë Deck Mesdheut.' Ai doli dhe tha: 'Çfarë Jill kërkohej nuk ishte e paarsyeshme. Ajo nuk po tregohej keq. Ajo nuk tregoi mungesë respekti'” Jill theksuar gjatë intervistës së së premtes. “Në fakt, krejt e kundërta. Vazhdova të thosha se si Kapiten Kerri nuk duhet të shqetësohet me këtë dhe kapiteni nuk duhet të shqetësohet me atë. thashe [how] Ndihem shumë keq për ta. Jemi kaq të lodhur. Si do të vazhdojnë të punojnë sonte? Isha kaq empatike në udhëtimet e kaluara.”

Jill Zarin

Jill shpjegoi se i Fraser-it Përgjigja e mori atë në befasi pasi shikoi përsëri episodet.

“Kam kaluar shumë mirë me Fraser. Ne qeshnim. Ne bëmë. Kaluam shumë mirë. Kam kaluar shumë mirë me Barbie. Unë mendoj se ata po bëjnë një shfaqje të mirë televizive. Ndonjëherë ata mund të mbiprodhojnë veten, “tha ajo. “Pasi zbrita nga varka, mora DM Fraser. I thashë, 'Faleminderit shumë për kohën më të mrekullueshme. Kaluam kohën më të mirë ndonjëherë. Më pëlqen të qëndroj në kontakt.”

Jill Zarin

Ajo shtoi se shfrytëzoi mundësinë për të dërguar së bashku një listë sugjerimesh që ajo besonte se do të ishin të dobishme për ekuipazhin.

Ai shkroi përsëri, 'Unë do ta shkruaj. Shume faleminderit. Le të qëndrojmë në kontakt. Me pelqen te te shoh perseri'” Jill vazhdoi. “A është ankuar ndonjëherë për mua apo ka thënë: “Nuk dua të flas kurrë me të?” [No]sepse isha i mirë.”

Jill Zarin

Jill sqaroi se nuk ishte penduar që u shfaq në emision, por donte të tregonte anën e saj të historisë.

“Ne donim të shkonim,” tha ish-ylli i Bravo. “Miqtë e mi donin të shkonin dhe kaluam shumë mirë. Nuk më pëlqeu komenti duke thënë gjëra të këqija për mua pas shpine dhe duke mos më dhënë mundësinë t'i përgjigjem ndonjë kritike.”

Fraser kishte vetëm gjëra të bukura për të thënë Jill para transmetimit të episodeve.

“Ajo është e ëmbël. Ajo është shumë e bukur dhe shumë qesharake – por kërkuese.” Fraser na tha në shkurt. “[But] të gjithë të ftuarit janë kërkues. Ata janë mysafirë çarter dhe kanë preferencat e tyre dhe ndonjëherë mund të jenë zhgënjyese.”

Poshtë kuvertës transmetohet të hënën, në orën 21:00 ET, në Bravo.