Jill Zarin "Kurrë" nuk dëshiron të flasë përsëri me Fraser Olender

Klea

Jill Zarin “Kurrë” nuk dëshiron të flasë përsëri me Fraser Olender

Jill Zarin po vendos miqësinë e saj të mëparshme me Poshtë kuvertës Shef Stew Fraser Olender ne akull.

Fansat po e quajnë Alumin Real Housewives të Nju Jorkut “absolutisht të padurueshëm” dhe “një budallenj kërkues” pas paraqitjes së saj si një mysafire charter në Below Deck në fillim të këtij muaji. Edhe pse ajo ishte miqësore me Fraser, ajo është e mërzitur që ai ende nuk e ka mbrojtur atë në mediat sociale në prag të debutimit të saj.

“Fraser dhe unë … mbajtëm në kontakt për një vit,” tha Jill. “Por pas kësaj, nuk dua të flas kurrë me të. Aspak deri në këtë javë.”

Menduan se ishin miq

Si rezultat, themeluesi i Jill Zarin Home ka përfunduar me Fraser dhe nuk ka në plan të vazhdojë ndonjë miqësi me të. “Mbarova”, tha Jill për Us Weekly më 12 prill. “Ai nuk dëshiron të dëgjojë. U përpoqa të kontaktoja me të në Instagram. Ai vetëm tha: 'Ndihem keq që po urrej shumë dhe nuk e meriton'. Dhe unë thashë: 'Epo, a mund të thuash diçka?' Dhe ai e injoroi atë.”

Gjatë qëndrimit të saj dy-ditor në jahtin St. David Motor, Jill nxitoi të ofrojë mendimin e saj për gjithçka, nga akulli në Diet Cokes e saj të pafundme deri te disponueshmëria e tualetit në kabinat e jahtit, te ushqimi. Stew Barbie Pascual i quajti kërkesat e pandërprera të Jill-it “të jashtëzakonshme”, megjithëse që atëherë ajo ka ndryshuar qëndrimin e saj.

“Barbi [defended me]. Kështu bëri Kyle [Viljoen] nga Mesdheu Poshtë Deck. Ai doli dhe tha: 'Ajo që Jill kërkoi nuk ishte e paarsyeshme. Ajo nuk po tregohej keq. Ajo nuk tregoi mungesë respekti”, tha Jill. “Në fakt, krejt e kundërta. Unë vazhdova të thosha se si kapiteni Kerry nuk duhet të shqetësohet me këtë, dhe kapiteni nuk duhet të shqetësohet me atë.”

Faleminderit për të gjitha sugjerimet!

Përgjigja e Frasier-it në kamera kur u transmetuan episodet e tronditi atë, pasi Shefi Stew tha se ai “thjesht e urrente Jill-in” dhe jo të ftuarit e tjerë. “Kam kaluar një kohë të mirë me Fraser,” tha nëna e njërit prej tyre. “Ne qeshëm… Kaluam shumë mirë. Kam kaluar shumë mirë me Barbie. Unë mendoj se ata po bëjnë një shfaqje të mirë televizive.”

“Pasi zbrita nga varka, i dhashë DM Fraser-it,” shtoi ajo. “I thashë, 'Faleminderit shumë për kohën më të mrekullueshme. Kaluam kohën më të mirë ndonjëherë. Më pëlqen të qëndroj në kontakt.”

Sigurisht, ish-Bravolebrity përdori mundësinë për të përfshirë një listë të zonave ku ekuipazhi mund të përmirësonte. Ajo është e pamëshirshme.

“Ai shkroi përsëri,” tha Jill. “'Shume faleminderit. Le të qëndrojmë në kontakt. Më pëlqen të të shoh përsëri'”

“A është ankuar ndonjëherë për mua apo ka thënë: “Nuk dua të flas kurrë me të?” [No]sepse isha e këndshme”, shtoi ajo.

Para transmetimit të episodeve, Fraser ishte kompliment për Jill. “Ajo është e ëmbël. Ajo është shumë e bukur dhe shumë qesharake – por kërkuese”, tha ai në shkurt. “[But] të gjithë të ftuarit janë kërkues. Ata janë mysafirë çarter dhe kanë preferencat e tyre dhe ndonjëherë mund të jenë zhgënjyese.”

Below Deck vazhdon të hënën në orën 9/8c në Bravo.