Jill Zarin

Klea

Jill Zarin duartroket pasi u etiketua si “E ftuar Charter From Hell” nga anëtarët e ekuipazhit të “Below Deck”!

Jill Zarin duartroket pasi u etiketua si “E ftuar Charter From Hell” nga anëtarët e ekuipazhit të “Below Deck”!

Jill Zarin ka të ngjarë t'i mbajë pushimet e saj nën radar pasi u godit nga reagimi i ashpër për sjelljen e saj “të vrazhdë”, gjatë paraqitjes së saj të fundit në Poshtë kuvertës.

Jill Zarin

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut alum postoi një foto të re të saj të shkrepur gjatë ekskursionit, duke shtuar një mbishkrim që dukej se pranonte reagimet negative të fansave.

“Faleminderit @themelindaspringer dhe @mrnoahspringer për një udhëtim të mrekullueshëm. Bëmë një shfaqje të mrekullueshme së bashku, por udhëtimi i kësaj vere JO kamera! Ju dua të dyve 🤍 🤍 🤍,” Jill ka mbishkrimin e saj në Instagram Story.

Jill Zarin

60-vjeçari ndau gjithashtu dy Stories në Instagram të postuara fillimisht nga “Poshtë kuvertës” stjuardesë, Barbara “Barbie” Pascual. Barbie të mbështetura Jill dhe ranë dakord që ish-ylli i Bravo kishte të drejtë për disa nga kërkesat e saj të shprehura të theksuara gjatë episodit.

Barbie tha në një video të postuar – “Ju djema, unë e pashë shfaqjen përsëri dhe nuk e mendoj këtë Jill ishte aq e keqe sa dukej, dhe dua të them gjithashtu se kishte shumë momente të tjera ku ajo ishte super argëtuese, e ëmbël dhe e këndshme.”

Poshtë kuvertës

“Poshtë kuvertës” Anëtari i kastit pranoi se Jill ishte “kërkuese”, por shtoi se ajo nuk ishte e vrazhdë për të kërkuar gjëra që ishin “kërkesa në të vërtetë normale të jahteve”.

“Ajo kishte të drejtë. Ajo donte vetëm akull në dietën e saj Coke Coke, kjo nuk është një punë e madhe.” Barbie tha.

Jill Zarin

Stjuardesa e përsëriti këtë Jill “Vërtet nuk ishte aq e keqe”, në një Story të dytë në Instagram, duke shtuar se pasi pa episodin e së hënës, ajo kuptoi se “e përshkoi emrin e saj nëpër baltë”.

“Unë e marr përsëri, dhe ajo me të vërtetë nuk është aq e keqe,” Barbie tha.

Barbie sqaroi se ajo ende e besonte këtë Jill's kërkesë për një zile për të thirrja e anëtarëve të ekuipazhit në çdo kohë ishte mbi krye.

Jill Zarin

Barbie bashkë-yjet, Fraser Olender dhe Shefi i kuzhinës Anthony Iracane, disted Jill gjatë episodit, por ende nuk kanë folur që nga transmetimi i emisionit.

X përdorues shpërthyen Jill ndërsa episodi u shpalos, duke thirrur alumin RHONY për aktrimin “i padurueshëm”, “i drejtë” dhe si një “djalosh i llastuar”.

Jill Zarin

Jill sugjeroi disa preferenca për ekuipazhin, duke përfshirë kube të veçanta akulli për Coca-n e saj dietike dhe një rrjedhë të vazhdueshme ushqimi.

Jill është primare në kokën e saj. Ajo është dërrmuese,” Barbie tha në një vend rrëfimi.

Ajo më vonë shtoi: “Mendoj se është e bezdisshme dhe mendoj se është shumë. Ju jeni një mysafir pa ngarkesë që është jashtëzakonisht kërkues. Kjo është shumë për mua. Më duhet një zierje tjetër vetëm për Jill.

Jill Zarin

Fraser pohoi në mënyrë dramatike se Jill “po zvarritej në trurin tim dhe po më hante shpirtin”.

Shefi Anthony i tha kamerave – “Unë mendoj se në fillim, ajo është në rregull, por shoqja e saj duke marrë përsipër varkën, është sikur ajo të jetë kapiten i mbretit Ashtu si të marrë përsipër anijen.”

Jill Zarin

Kapiten Kerri inkurajoi ekuipazhin e tij që t'i mbante sytë te mysafiri kryesor dhe të mos “trondiste” nga ai Jill's kërkesat.

Poshtë kuvertës transmetohet të hënën, në orën 20:00 ET, në Bravo.