Kailyn Lowry

Klea

JIKES! Ylli i ‘Teen Mom’ Kailyn Lowry pret përsëri: Brenda Scoop në shtatzëninë TWIN

JIKES! Ylli i ‘Teen Mom’ Kailyn Lowry pret përsëri: Brenda Scoop në shtatzëninë TWIN

Kailyn Lowry ofroi një rikthim të fshehtë pasi ish-ylli i MTV u pa me atë që dukej të ishte një gungë e madhe foshnjeje.

Të enjten, Mami adoleshente alum u fotografua jashtë studios së saj të podcast-it në Delaware me një mes të zgjeruar dukshëm, raporton US Sun.

Kailyn Lowry

Kailyn Lowry dukej se iu drejtua kritikëve të saj gjatë regjistrimit të podcast-it të saj “Barely Famous”. Kailyn ndërroi shaka me Kayla Avery, një personalitet i mediave sociale që fitoi ndjekës nga etiketat e saj humoristike me email.

Kailyn e pyeti mysafirin e saj në një klip të postuar në Instagram – “Si do t’i tregoja profesionalisht dikujt se i përkasin një shpelle?”

Kailyn Lowry

Ajo shtoi – “Pëlqeje, vetëm për referencë në të ardhmen.”

Podkasterja dukej serioze, por pyetja e saj e rastësishme bëri që Kayla të shpërndahej në të qeshura.

Kajla u përgjigj: “Unë do të thoja, ‘Mendoj se do të ishte e dobishme të merrje pak kohë për veten për të reflektuar mbi vendimet e tua’.”

Kailyn Lowry

Kailyn, që i ka mohuar rregullisht thashethemet për shtatzëninë, pyeti – “Por ku ta shtojmë pjesën ‘shpellë’?”

Alumi i MTV-së i ka shkruar videon – “[Kayla] më mësoi shumë në këtë episod.”

Kailyn ndau klipin vetëm disa ditë pasi ajo u fotografua duke tundur një gungë në dukje të lulëzuar. Ish-ylli i realitetit kishte veshur pantallona të shkurtra të ngushta dhe një bluzë të rehatshme në fotot e marra nga media javën e kaluar. Kailyn u fotografua gjithashtu më 24 maj teksa brohoriste djalin e saj gjashtëvjeçar, Lux, në ndeshjen e tij të bejsbollit. Nëna e re kishte veshur një këmishë të zezë dhe dollakë të njëjtë, por dukej vetëm një gungë e vogël barku.

Kailyn Lowry

Kailyn ndan katër fëmijë me tre ish-Isaac, 13, me Jo Rivera, Lincoln, 9, me ish-bashkëshortin, Javi Marroquin dhe Lux and Creed, 3, me Chris Lopez. Thuhet se ajo mirëpriti fshehurazi fëmijën e saj të parë me të dashurin, Elijah Scott, në nëntor 2022. Një burim pohoi në atë kohë se dyshja e quajtën djalin e tyre Rio.

Fansat dhe ndjekësit spekuluan këtë Kailyn ishte shtatzënë me binjakë në maj pasi filloi të promovonte markën e vitaminave, Hiya Health, në rrjetet sociale. Zbulohen pamjet e postuara në Instagram Kailyn duke ndezur një byzylyk që shkruante “nëna e shtatë fëmijëve”.

Kailyn Lowry

Llogaria e fansave, @TM_chatter, postoi pamje nga ekrani i videos me mbishkrimin — “Konfirmuar. Kailyn Lowry është shtatzënë me binjakë. Ajo do të jetë nëna e 7 fëmijëve. Ju mirëpresim.”

Fansat kanë pasur shumë për të thënë e Kalyn është përfolur për shtatzëni, dhe kanë dalë në mediat sociale për mundësinë e saj duke shtuar binjakë në përzierje.

Kailyn Lowry

Një fans tha: “Nuk e kuptoj fiksimin e saj me shtatzëninë. Shtatzënia merr një dëm të madh në trupin e një gruaje, veçanërisht kur rritemi. Ajo tashmë mezi është në gjendje të kalojë një fjali të gjatë pa gulçuar në ato podkaste.”

Një tjetër thirri – “Me gjithë seriozitetin, nuk mund ta imagjinoj që dikush në moshën e saj të dëshirojë të mbetet shtatzënë kaq shumë herë pas gjithë dramës dhe dhimbjeve të kokës së marrëdhënieve të mëparshme dhe çështjeve të kujdestarisë e kështu me radhë.”

Kailyn Lowry

Një e treta shtoi: “Vërtet e shqetësuar se si do ta zgjidhë atë (mendërisht, fizikisht, emocionalisht, etj.) nëse dhe kur ajo dhe i dashuri i saj nuk punojnë dhe ajo tani është me shtatë fëmijë në moshën 31 vjeç.”