Life After Lockup: Quaylon

Klea

Jeta pas mbylljes: Dashuruesi GAY i Quaylon ekspozon faturat dhe Shavel e mbyll fejesën!

Jeta pas mbylljes: Dashuruesi GAY i Quaylon ekspozon faturat dhe Shavel e mbyll fejesën!

Në një kthesë poshtëruese të ngjarjeve, marrëdhënia ndërmjet Jeta pas mbylljes yjet, Shavel Moore dhe Quaylon Adamsi ka ardhur fundi përplasur mes zbulimeve skandaloze.

Një sërë faturash shpërthyese kanë dalë në sipërfaqe, duke pretenduar se Quaylon ka pasur një lidhje të fshehtë me një burrë të quajtur, Aaron Mitchelli identifikuar si Quaylon’s i dashuri i burgut, prej disa vitesh.

Shavel Moore

Si u shpalos drama

Drama u zhvillua më pas Shall mori në rrjetet sociale për të ekspozuar Quaylon’s seksualiteti i fshehur, që shënon fillimin e një përplasjeje publike dhe të trazuar.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonShavel Moore

Quaylon dhe i Shavelit dikur partneriteti në dukje solid është shpërbërë gjatë ditëve të fundit. i Shavelit zbulimi i bombës erdhi më pas Aaroni bëri një paraqitje tronditëse në pragun e saj, duke synuar ta vizitonte Quaylon. Kjo vizitë zbuloi një rrëfim të fshehur që fillon në vitin 2013, kur Aaroni dhe Quaylon u takuan në burg në ditën e të dashuruarve.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonQuaylon Adams dhe Aaron Mitchell

Gay Lover Spill Tea

Aaroni detajuar një marrëdhënie të ngushtë dhe intime me Quaylon prapa hekurave, duke ndarë aktivitete të tilla si, gjumi dhe dush së bashku dhe gatimi i vakteve së bashku. Aaroni pretendon e tyre marrëdhënia u mbajt nga Quaylon’s familja për shkak të Quaylon’s hezitimi për të zbuluar orientimin e tij seksual.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonAaron Mitchell

Romanca e tyre në burg zgjati mbi 17 muaj ndërsa ata të dy ishin të burgosur. Pas Quaylon u lirua ai vazhdoi lidhjen me të Shall dhe me sa duket ra Aaroni.

Jeta pas mbylljes prodhuesit janë vënë në dijeni Aaroni dhe Quaylon’s marrëdhënie përmes një postimi në Facebook të bërë nga Aaroni. Në postim, Aaroni lavdëroi dashurinë e tij të re (Quaylon) dhe e etiketoi atë. Aaroni pretendon se atij iu afruan producentët dhe iu ofruan të paraqitej në emision për t’u përballur Shall.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e Quaylon

Gay Lover përballet me Shavel

Aaroni tregon se gjatë një konfrontimi me Quaylon në vitin 2022 në lidhje me marrëdhënien e tij me Shall, Quaylon e hodhi poshtë lidhjen e tyre si të rreme, duke thënë se ishte thjesht për publicitet për të përmirësuar karrierën e tij rep.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonAaron Mitchell

Faturat

Aaroni pretendon se Quaylon kishte bërë edhe tatuazh e Aaronit inicialet, “ATM” (Aaron Tremel Mitchell), në gjoksin e tij si shenjë e lidhjes së tyre. Aaroni gjithashtu pretendon ai dhe Quaylon ishin intime në i Shavelit krevatin e vet. Duke i hedhur benzinë ​​zjarrit, Aaroni dërguar Shall fotot e Quaylon’s pjesë private, duke intensifikuar mosmarrëveshjen.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonLetra dashurie, karta dhe foto që Aaroni mori nga Quaylon

Shavel përballet me Quaylon

Kur Shall përballur Quaylon me prova të pakundërshtueshme, ai i mohoi akuzat – duke fajësuar e Aaronit veprime për një hakmarrje ndaj karrierës së tij muzikore. Në një përpjekje për vlefshmëri, Aaroni i zgjati dorën Quaylon’s nëna, e cila refuzoi të pranonte se djali i saj është homoseksual.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e Quaylon

Në një kthesë të papritur, Aaroni dhe Shall kanë bashkuar forcat — duke nisur një fushatë në media sociale për të zbuluar Quaylon’s mashtrim. e Aaronit mision për të ekspozuar Quaylon ka marrë vrull, veçanërisht pasi burra të tjerë kanë ecur përpara me prova shtesë, duke diskredituar më tej Quaylon.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e Quaylon

Më shumë dashnorë homoseksualë flasin

Një video që qarkullon në Twitter, tregon Quaylon marrja e fellatios nga një burrë mister, i ka shtuar dramës. Tatuazhet e dukshme në video, përputhen Quaylon’s bojë e njohur, kanë shtuar vetëm provat në rritje kundër tij.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e QuaylonAaron Mitchell

Shavel Dumps Quaylon

Në një postim në Instagram, Shall deklaroi përfundimin e fejesës me Quaylon dhe deklaroi largimin e saj nga televizioni realitet. Ajo shkroi: “Do të doja të falenderoja të gjithë fansat e mi në mbarë botën. Ka qenë një Udhëtim i gjatë që nga viti 2019. Sot, mora një vendim të madh në jetën time, ndërsa lotët më zbresin, po largohem nga Reality tv për momentin.”

Ajo shtoi, “Nuk do të ketë martesë mes meje dhe Quaylon. Kjo është jeta ime reale. Unë jam duke u shëruar për 4 muaj. Tani gjëja më e fortë që duhej të bëja ishte të promovoja shfaqjen duke shëruar në të njëjtën kohë. Nuk do të ketë kthim me ne në një marrëdhënie. Zoti i bekoftë të gjithë. Po bëj një pushim nga mediat sociale. Përqafim virtual për të gjithë dhe ju dua të gjithëve”

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e Quaylon

i Shavelit nëna zbuloi se vajza e saj ishte informuar për Quaylon’s marrëdhënia me një burrë që nga nëntori (2023) – duke shprehur lehtësim që marrëdhënia më në fund ka marrë fund. Përtej aferës së zbuluar, u zbulua edhe se Quaylon mbajti një marrëdhënie të veçantë me një grua tjetër për tre vjet gjatë marrëdhënies së tij me Shall (dhe Aaroni). Shall synon të zhvendoset përsëri në Kansas City nga Teksasi – një lëvizje e bërë fillimisht në mbështetje të Quaylon.

Jeta pas mbylljes: dashnorja GAY e Quaylon

Dëgjoj Aaroni flasin për marrëdhënien e tij homoseksuale me Quaylon në një intervistë. Shtypni luajtjen më poshtë.

PËRMBAJTJA LIDHUR:

“Love After Lockup” Monique dhe Derek Fired…. KONFIRMITUAR Nga Anëtari i Familjes

‘Love After Lockup’ E SHKAKTUAR nga skandali i prostitucionit, EKSPOSOHET motra transgjinore e Derek!

Fansat e ‘Love After Lockup’ DRAGojnë motrën transgjinore të Derek për të luftuar Monique dhe motrat e saj

Ylli i “Love After Lockup” Derek pranon se së fundmi e ka tradhtuar Monique mbi 10 herë

‘Love After Lockup’ Monique punëson spiunë për të monitoruar çdo lëvizje të Derek

Jeta pas mbylljes transmetohet të premten në mbrëmje, në orën 21:00 ET, në WE tv.