Jessel Taank zbulon keqardhjen e amvisave të hershme reale të Nju Jorkut

Klea

Jessel Taank zbulon keqardhjen e amvisave të hershme reale të Nju Jorkut

Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut Sezoni 14 ka qenë, nëse asgjë tjetër, magjepsës. Është gjithmonë interesante të shohësh të rinj që i bashkohen sferës së realitetit televiziv për herë të parë. Rindezja e butë RHONY i dha audiencës përvojën unike të shikimit të gjashtë të rinjve që hyjnë të gjithë menjëherë.

Është pothuajse si të shikosh një ekip sportiv të ri me një grup krejtësisht të ri lojtarësh. Tifozët të gjithë së bashku vendosin se për kë të rrënjosin dhe kë duan të kthehen sezonin e ardhshëm. Ndër këto është Jessel Taank, të cilin disa fansa e adhurojnë. Të tjerë, megjithatë, mund të thonë se ajo po përpiqet shumë.

Në një episod të fundit “Shiko What Happens Live”, Jessel pati mundësinë të luajë Do You Regret It!? Andy Cohen vuri në dukje se loja shpesh rezervohet për veteranët e Housewives, por “Jessel tashmë ka krijuar mjaft drama” në vetëm pesë episode për t’u luajtur. Andy kaloi disa nga veprimet e Jessel në shfaqje dhe e pyeti nëse ajo ishte penduar për to.

Jessel (kryesisht) i qëndron veprimeve të saj

Fillimisht ishte incidenti me të brendshmet. Jenna Lyons u dhuroi të gjithë aktorëve të saj një copë veshje, por Jessel nuk e tregoi me mirësi copën e gjelbër që mori, duke thënë se ajo e bënte të dukej si “një pemë Krishtlindjesh”. Në WWHL, Jessel tha, “Unë me të vërtetë po [regret it]. Dua të them, duhet ta vendos veten në vendin e Xhenës… Ajo është kaq e zhytur në mendime. Më vjen keq.”

Sa i përket asaj nëse ajo ishte penduar që pretendoi se nuk kishte bërë seks që nga lindja e binjakëve, Jessel tha: “Jo, sepse shikoni, dua të them … kështu ishte në atë kohë.” Dhe në deklarata të tjera, ishte koha kur Jessel tha se ajo kishte një kokërr në “hoo-ha”. Jessel komentoi: “Nuk pendohem për këtë, por më vjen keq që Ubah e ka googlluar dhe më ka thënë se mjekët thoshin se ishte e pasigurt.”

Ajo vazhdoi, “Nuk është se unë eci nëpër rrugë dhe e ngjit atë, e dini.” Ajo lëshoi ​​një “Jo!” kur e pyetën nëse ajo ishte penduar që i quajti zonjat që kakarisnin. Ajo sugjeroi gjithashtu se Erin Lichy nuk i mbështet gratë, por në reflektim, ajo tha: “Unë mendoj se kjo është keqinterpretuar përfundimisht. Ndjeva në momentin që ajo nuk po më mbështeste, por … e respektoj shumë.”

Andy më pas i kujtoi Xheselit se ajo tha se Tribecca ishte një “lagje në rritje”. Ajo qeshi dhe tha, “Dua të them, nuk ka asgjë tjetër përveç pisllëkut atje tani, apo jo?” Dhe kur erdhi puna për t’u ankuar për mungesën e ngrohjes dhe Wi-Fi të Erin, Jessel mbrojti qëndrimin e saj duke thënë: “Nevojat themelore njerëzore”.

Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.