Jessel Taank Dishes on Raising Binjake: 'Shumë intensive'

Klea

Jessel Taank u zhvendos në NYC javë përpara xhirimeve të RHONY

The Real Housewives është dhurata që vazhdon të japë. Një nga pjesët më të mira të kësaj shfaqjeje është se ne mund t’i shikojmë këto zonja (dhe burrat e tyre) të na ushqejnë histori pas historie. Të gjitha janë argëtuese dhe shumica janë të vërteta. Megjithatë, shumë gra (dhe bashkëshortë) janë përfshirë në disa sh*t.

Mendoj përsëri në sezonin e parë të tmerrshëm të The Real Housewives of DC kur Salahis rrëzuan një darkë presidenciale. Ose sezoni i padurueshëm i The Real Housewives of Orange County kur Vicki Gunvalson dhe Brooks Ayers gënjyen për kancerin.

Fatmirësisht, shumica e skandaleve nuk janë aq të rënda. Dhe nëse vërtet dëshironi të qeshni me faktin se sa të pakënaqur janë disa prej këtyre anëtarëve të kastit, gjithmonë mund të transmetoni sezonin e fundit të Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut për t’i dëgjuar ata të luftojnë për restorantet e vjetruara dhe se si Tribeca është ende një lagje në rritje në qytetin e Nju Jorkut (thotë fjalë për fjalë askush).

Epo, përveç Jessel Taank.

Jessel është një Nju Jorkez

Sajti i njohur i thashethemeve Deuxmoi së fundmi ka derdhur pak çaj për Jessel, i cili hedh dritë mbi arsyen pse ajo nuk kishte asnjë ide për Tribeca. Me sa duket, blloku i yllit të RHONY në Nju Jork është marrë me qira dhe ajo u zhvendos në NY vetëm disa javë përpara se të fillonin xhirimet. Me fjalë të tjera, rrugët thonë se ajo u ngrit dhe e zhvendosi familjen e saj nga Dallas, Teksas, vetëm për të qenë pjesë e shfaqjes.

Sigurisht, ajo qeshi nga thashethemet, duke bërë shaka se edhe burri dhe fëmijët e saj ishin me qira. Megjithatë, ajo nuk i ka mohuar. Dhe tani e dimë pse.

Sipas The Sun, Jessel dhe familja e saj u transferuan në apartamentin e tyre në shtator 2022, vetëm disa javë para fillimit të xhirimeve në tetor. Me sa duket, apartamenti i tyre në NYC kishte qenë në treg që nga korriku përpara se të rrëzohej në shtator.

Para se të shpërnguleshin, familja bleu një shtëpi prej 1.4 milionë dollarësh në Dallas, Teksas. Dhe që nga marsi 2023, ai është i listuar për shitje për një shumë të madhe 1.9 milion dollarë.

Tani që Jessel ka marrë pjesë në shfaqje, plani i tyre familjar mund të jetë që të kalojnë këtë valë Bravo derisa të mos munden më. Nëse është kështu, ne nuk mund të fajësojmë Jesselin që u hodh në këtë rast. Megjithatë, ne jemi kurioz se si ajo futet në këtë grup.

A ishin vërtet një grup miqsh? A i ka vërtet ajo rrënjët në Nju Jork? Nëse po, PSE ajo me të vërtetë besonte se Tribeca po vinte dhe po vinte? Këto janë pyetje për të cilat kemi nevojë për përgjigje. Ndërkohë, ne do të vazhdojmë transmetimin sepse një grup i ri personalitetesh në Bravo ndihet shumë mirë.

Real Housewives of New York City vazhdon të dielave në 9/8c.