Jessel Taank pranon se ka një personalitet 'polarizues'

Klea

Jessel Taank pranon se ka një personalitet ‘polarizues’

Nuk është e lehtë të jesh shtëpiake. Sidomos kur je i ri. E cila vlen për të gjithë anëtarët e Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut rindezje. Pjesa e fundit e ekskluzivitetit legjendar shkarkoi kastin e tyre të gjatë dhe në vend të tyre, shtoi shumë freski.

Ky qëndrim i ri përfshin nënën e dy fëmijëve dhe të supozuar se “zuzari”. Jessel Taank. Por mos prisni që Jessel ta marrë atë titull shtrirë. Së fundmi ajo foli me Yahoo Canada dhe nuk kërkoi falje për etiketën që i është dhënë nga fansat.

E mbivlerësuar apo e vlerësuar?

Tha Jessel, “Unë mendoj se kur më shihni ose më takoni për herë të parë, në jetën reale, dhe në përgjithësi, unë jam një person shumë i hapur, me shumë opinion.” Ajo shtjelloi, “Unë jam një grua që drejtoj një familje, drejtoj bizneset e mia, drejtoj garderobën e burrit tim, fëmijët e mi, padyshim që ka një faktor kontrollues në personalitetin tim që mund të duket si shef dhe pak keq. me mend.”

Nëse kjo është ajo që e bën një horr, mund të më regjistrosh, zemër. Nuk ka asgjë të keqe të jesh kapiten i anijes tënde. Thënë kështu, Jessel e kupton plotësisht se ajo mund të jetë “mjaft polarizuese”. Sidomos duke pasur parasysh grindjen e vazhdueshme mes saj dhe shokut të aktorit, Erin Lichy.

E reja e Shtëpisë u ankua: “Për shkak se kam një sens humori shumë të thatë, mendoj se në thelb Erin dhe unë jemi krejt të ndryshëm. Unë jam pak më lozonjare dhe nuk i marr gjërat për zemër, dhe ajo është pak më e ndjeshme.”

Ndershmëria është politika më e mirë

Sa i përket ndërveprimeve të saj me të preferuarin e fansave të shtëpisë, Pavit Randhawa, Jessel e di se ndershmëria e tyre e paturpshme rezonon me fansat. “Unë nuk mendoj se ne përpiqemi të mbulojmë ndonjë gjë, dhe mendoj se kjo është ajo që njerëzit me të vërtetë po tërheqin është fakti se … unë fjalë për fjalë jam ai që jam në kamera, jashtë kamerës me të, dhe ai është në të njëjtën mënyrë,” tha ajo. .

Një gjë për të cilën Jessel është vlerësuar është gatishmëria e saj për të ndarë diçka me të cilën luftojnë shumë gra: infertilitetin. Kur Jessel më në fund i pranoi nënës së saj konvencionale se ajo kishte binjakët e saj nëpërmjet IVF, ishte e vështirë të mos emocionoheshe.

Tha Jessel, “Unë me të vërtetë mendoj se është e rëndësishme të normalizohen ato lloje bisedash, veçanërisht që vijnë nga një sfond indian, ku ato lloje betejash përgjithësisht konsiderohen tabu dhe kanë një stigmë shumë të fortë”. Ajo shtoi se procesi mund të jetë “shumë izolues”.

Por ndarja e vështirësive të saj nuk ishte e kotë. “Ishte shumë çliruese,” pranoi Jessel. PR whiz më pas përfundoi: “Është me të vërtetë e rëndësishme që ne të flasim për këtë, qoftë në privat, qoftë në TV kombëtar.”

Real Housewives of New York City vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.