Jessel Taank

Klea

Jessel Taank përballet me akuza për mashtrim të fansave të ‘RHONYC’

Jessel Taank përballet me akuza për mashtrim të fansave të ‘RHONYC’

Këtë pohon një burim Jessel Taank vetëm u zhvendos në New York City për të rrëmbyer një vend të hedhur në rindezjen Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut.

Jessel Taank

Jessel ka ftuar komente të përziera nga fansat, pasi disa shikues janë shtyrë nga qasja e saj e pafiltruar.

Jessel u shfaq për të diss e Erin Lichy Lagjja Tribeca në një episod të fundit kur ajo e karakterizoi zonën si “duke u ngjitur dhe duke ardhur”. Ajo vuri në dukje se lagjja kishte “potencial”, të cilin bashkë-yjet e saj e gjetën si tronditëse dhe absurde.

Jessel Taank

Një raport nga @deuxmoi tani po pretendon se publicistja e modës qartazi “nuk dinte asgjë për Tribeca” sepse ajo dyshohet se kishte siguruar një qira në Manhattan vetëm për t’u shfaqur në serialin Bravo.

Një burim pohoi: “Dikush sapo më tha këtë e Jessel-it apartamenti është marrë me qira dhe ajo u transferua në NYC për shfaqjen, prandaj pse nuk dinte asgjë për Tribeca… a dihet kjo?”

Jessel Taank

Llogaria në Instagram @tasteof_reality ndau raportin dhe Jessel i mbytur përsëri në seksionin e komenteve të postimit.

Ajo komentoi me sarkazëm: “Edhe burri dhe fëmijët e mi janë me qira. I gjetëm në craigslist.”

Pas transmetimit të episodit, agjenti i “Million Dollar Listing New York”, Fredrik Eklund, sqaroi çdo konfuzion në lidhje me lagjen e njohur të NYC.

Erin eshte e sakte! Tribeca është kodi postar më i shtrenjtë në Nju Jork dhe tërheq më shumë blerës të famshëm se çdo lagje tjetër për dy dekada tani, “tha ai për “The Daily Dish”. “Nëse nuk e dini këtë, nuk jeni Nju Jorkez.”

Jessel Taank

Amvise të vërteta të Beverly Hills shap, Brandi Glanvillemori një qëndrim të ngjashëm nga fillestari i Bravo, në fillim të këtij muaji.

Brandi Glanville vuri në dukje në podkastin e saj, “Brandi Glanville pa filtrim”, se “publicistët trembin [her] pak”, përpara se të tregonte një skenë që shfaqej Jessel, nëna e saj, Nilam, dhe djemtë e saj binjakë, Kai Singh Randhawa dhe Rio Singh Randhawa. Familja u filmua duke udhëtuar për në shtëpinë e Bruklinit Jessel Taank‘s bashkë-yll, Sai De Silva, para të sapoardhurit Bravo vuri në dukje një “përkulje në Brooklyn” për fëmijët e saj në hyrje të Sai-t vendbanimi.

Brandi Glanville

Brandi tha për skenën – “Ajo është si ‘Oh kjo quhet një përkulje, një përkulje në Brooklyn’. Babe, wow, dua të them, përbuzës shumë. Unë e di që ajo ndoshta nuk e kishte menduar, mirë, po, ajo donte ta thoshte. Ajo thjesht ishte sikur oh yuc, kjo është bruto.”

Alum Bravo gjithashtu ndau se ajo ishte e shtyrë nga mënyra Jessel Taank foli për marrëdhënien e saj me bashkëshortin, Pavit Singh Randhawagjatë episodit të parë. Jessel vuri në dukje se ajo “dinte çdo gjë të vogël rreth tij dhe më pas [she] e rregulloi dhe më pas [she] u martua me të.”

“Më duket sikur Jessel dhe bashkëshorti i saj janë në atë kruarje shtatëvjeçare dhe që ajo të thotë në televizionin kombëtar, ajo i rregulloi të gjitha problemet e tij është disi nënçmuese dhe turpëruese, gjithashtu thjesht ta dëbosh atë nga dhoma.” Brandi deklaruar. “Më besoni, kjo është martesa për t’u parë për të parë nëse ia kalon një sezoni të realitetit televiziv. Unë po ju premtoj, tashmë shoh të çara.”

Shtëpiake të vërteta të qytetit të Nju Jorkut transmetohet të dielave, në orën 21:00 ET, në Bravo.