Jessel Taank zbulon rezerva rreth RHONY

Klea

Jessel Taank ngacmon Udhëtimin ‘Eksploziv’ RHONY Cast

Kjo ishte e dukshme për pothuajse të gjithë Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut kishte nevojë për një ndryshim të madh në fund të sezonit 13. Ajo që erdhi si një tronditje, ishte mënyra se si Bravo vendosi t’i shkundte gjërat.

Siç e dimë të gjithë, një rindezje e RHONY u shfaq me një kastë prej gjashtë fillestarësh në Nju Jork. Sjellja e një shtëpiake të re është gjithmonë një lojë, kështu që sjellja e gjashtë ishte një goditje e vërtetë në errësirë ​​nga ana e Bravo.

Por deri më tani, duket se po jep rezultate. Ata që u akorduan në sezonin 14 të RHONY janë befasuar këndshëm deri më tani. Megjithatë, çdo kast do të grumbullojë kritika dhe Jessel Taank adresuar së fundmi të tilla duke ngacmuar edhe udhëtimin e aktorëve të sezonit 14.

Kasti i RHONY do ta “shqyejë” në Karaibe

Në një intervistë me Access, Jessel ngacmoi: “Udhëtimi i aktorëve – nuk mund të ndaj shumë. Por më lejoni t’ju them, mund të jetë një nga më shpërthyesit në historinë e ekskluzivitetit.” Ngacmimi u nxit nga intervista që i tha yllit se shumë shikues i panë Shtëpiakët e reja “shumë normale”.

Për më tepër, Jessel tha gjithashtu: “Jemi vetëm në javën e pestë… Gjithnjë e më shumë bëhet gjithnjë e më dramatike. Ndërsa filloni të njiheni me ne dhe personalitetet tona, me të vërtetë filloni të shihni se ne jemi gjithçka veçse normale,” qeshi ajo.

“Ky grup grash janë jashtëzakonisht dinamike, me opinione, nuk kemi frikë të themi mendimin tonë. Dhe pastaj na vendos në një dhomë së bashku dhe është thjesht fishekzjarre. Sa i përket udhëtimit të aktorëve, ajo tha gjithashtu: “Ne jemi në Karaibe… rum dhe të gjithë janë vërtet të lumtur … dhe më pas është si gjashtë njujorkezë, dhe ne e grisim atë.”

Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.