Jessel Taank dhe Erin Lichy marrin vendet e para në RHONY Reunion

Klea

Jessel Taank dhe Erin Lichy marrin vendet e para në RHONY Reunion

Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut Sezoni 14 u bë një hit i shpejtë. Bazuar në informacionin e ndarë nga NBCUniversal, rindezja e butë bëri pikërisht atë që kishte vendosur të bënte. Episodi i parë i sezonit fillimisht solli vetëm rreth gjysmë milioni shikues të drejtpërdrejtë.

Por nëpër platforma, Sezoni 14 Episodi 1 fitoi 1.7 milionë shikime dhe entuziazmi për kastin e ri ka vazhduar vetëm. Erin Lichy ka qenë krejtësisht kontestuese. Ubah Hassan dhe Jenna Lyons i dhanë shfaqjes një përfaqësim shumë të nevojshëm. Për më tepër, historitë e tyre u lidhën dhe frymëzuan mijëra shikues.

Fansave u pëlqen të shikojnë Jessel Taank evolucioni gjatë sezonit të parë, dhe në mënyrë të ngjashme, Sai De Silva, i cili dalëngadalë u bë i keqi i shfaqjes. Pastaj është Brynn Whitfield, qëndrimi flirtues i të cilit pushtoi zemrat aq sa ngriti vetullat. Më duket sikur dje që i takuam. Është e vështirë të besohet se ribashkimi është tashmë pranë nesh.

Grafiku i ndenjëseve të RHONY Reunion i ka fansat duke bërtitur

Bravo publikoi tabelën e vendeve në Twitter mëngjesin e 14 shtatorit dhe menjëherë, fansat u zhurmuan. Në të djathtë të Andy Cohen do të jetë Jessel, i ndjekur nga Brynn dhe më pas Ubah. Në të majtë është Erin, me Xhenën në të majtë dhe Sai në fund.

Fansat në Twitter përsëritën dy ndjenja kryesore. Fillimisht, përgjigjet u mbushën me fansa të Xheselit, duke vlerësuar faktin që asaj iu vu në vendin e parë. Siç shkroi një përgjigje, “Mbretëresha Jessel në vendin e parë iktr.” Nga ana tjetër, tifozët brohoritnin pasi Sai ishte ulur në fund. Adhurues të shumtë hodhën hije të tilla si, “Sai në fund që ajo të mund të marrë shumë pushime për ushqim”.

Ndjenjat e tjera u përsëritën gjithashtu, ndonëse nga pakica. Një fanse ishte e hutuar që Jenna Lyons nuk kishte marrë vendin e parë si anëtarja më e njohur e kastit. Një tjetër tha se Brynn ishte ylli kryesor i shfaqjes dhe meritonte një vend pranë Andit. Por është ajo që është, dhe sido që të jetë, fansat kanë shumë arsye për t’u nxitur.

Ndërkohë, Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.