Jesse Solomon Teases Summer House Season 8 Ribashkim

Klea

Jesse Solomon Teases Summer House Season 8 Ribashkim

Duke parë përpara në Shtëpi verore Ribashkimi i sezonit 8, sigurisht, të gjithë sytë janë te Carl Radke dhe Lindsay Hubbard. Dy ish-të fejuarit do të dalin ballë për ballë, por mesa duket në skenë kanë fluturuar të tjera shkëndija. Gjatë një paraqitje të fundit në Watch What Happens Live, Jesse Solomon ngacmoi një luftë të egër mes Danielle Olivera dhe Paige DeSorbo.

Xhesi është kapur në një shkëmbim zjarri në ribashkimin e Shtëpisë Verore

I riu i Shtëpisë së Verës ishte në WWHL së bashku me Carl, dhe Andy Cohen u kërkoi atyre të hanin në ribashkimin e fundit. Meqenëse ishte hera e parë e Xhesit, ai kishte shumë mendime për përvojën. Duket sikur kishte disa ulje dhe ngritje.

Së pari, Jesse tha se mendonte se ishte “argëtuese”, gjë që ishte një surprizë për Carl, i cili kishte përvojën krejtësisht të kundërt. Pavarësisht, Jesse tha se ai pati një “shpërthim” gjatë uljes. Më pas, ai foli për luftën midis Paige dhe Danielle, dhe e krahasoi atë me ndjenjën si arbitri në një ndeshje tenisi.

“Unë ulem atje, dhe gjëja tjetër që ju e dini, Paige dhe Danielle thjesht po e bëjnë atë,” kujtoi Jesse. “Unë jam ulur atje, i kapur në zjarr.”

Natyrisht, kjo nuk ishte përplasja e vetme që ndodhi gjatë ribashkimit. Andy tregoi se në një moment, Xhesi e gjeti veten direkt në pikëpyetjen e disa prej grave. Nuk ka asgjë “argëtuese” për këtë.

Andi ngacmoi: “Kishte një pikë ku ju thirrët për diçka dhe ju dhanë bythën si tre gra menjëherë.”

Djemtë nuk dhanë shumë detaje rreth asaj që shkaktoi shpërthimet e mëdha në ribashkimin e Summer House. Kanë mbetur edhe disa episode para se të shohim të gjitha. Por, çështja midis Paige dhe Danielle ka të ngjarë të kishte të bënte me Danielle që peshonte pa nevojë në marrëdhënien e Paige me Craig Conover.

Summer House transmeton episodet e reja në Bravo të enjten në mbrëmje në orën 21:00.