Jesse Lally në romancën e Anna Nicole Smith

Klea

Jesse Lally në romancën e Anna Nicole Smith

Jesse Lally po i shtohet më shumë historisë për marrëdhënien e tij me modelen e famshme të ndjerë Anna Nicole Smith.

Para se të shkonte në prona të paluajtshme luksoze në Los Anxhelos, ylli i The Valley ishte një modele e Nju Jorkut. Diku në vitin 2002, ai shkrepi një fushatë reklamuese me Anna Nicole për suplementin për humbje peshe TrimSpa.

Anna Nicole pretendoi se kishte humbur më shumë se 69 kilogramë duke përdorur suplementin dietik. Ajo ishte një zëdhënëse e TrimSpa nga viti 2003 deri në vdekjen e saj në 2007.

Një lidhje dyvjeçare

Jesse diskutoi fillimisht marrëdhënien e tij me Anna Nicole gjatë një paraqitjeje më 21 maj në Watch What Happens Live. “E takova atë,” i tha ai Andy Cohen. “[We] bëmë një fotosesion për TrimSpa në Miami dhe ne mbetëm miq për rreth një vit e gjysmë.”

Më 5 qershor, Jesse ishte i ftuar në podcastin Poppin' Off të Teddi Mellencamp dhe Emily Simpson, ku ai shpalosi disa detaje të tjera rreth miqësisë së tij me personazhin e famshëm. Kur Teddi e pyeti nëse do të “lidhte[ed] lart” me shokun e lojës së vitit 1993, ai rrëfeu, “Për një apo dy vjet, po”.

Jesse dhe Anna Nicole xhiruan reklamën e TrimSpa në Miami Beach. “Është ftohtë në Miami gjatë natës,” kujton Jesse. “Ne po kthehemi në set. Jemi të gjithë të mbështjellë me peshqir dhe ajo thotë: 'O zot. Shpresoj të mos sëmurem.' Dhe unë jam si 'Epo, unë kam një ton vitaminash, suplementesh dhe gjërash në dhomën time'”.

Me sa duket, Anna Nicole e telefonoi atë më vonë atë natë dhe e ftoi në një masazh për çifte. Ata bënë disa foto së bashku gjatë “natës së masazhit”. Babai i një fëmije kujtoi se Smith nënshkroi një nga fotot dhe ia dha vëllait të tij, i cili së fundmi ishte kthyer nga një turne në Irak. Ai u prek që ajo nënshkroi foton, “Mirë se erdhe në shtëpi”.

Ata dyshohet se vazhduan ta shihnin njëri-tjetrin në udhëtimet e saj të rastësishme në Nju Jork. Ai tha gjithashtu se Anna Nicole do të kalonte kohë me të kur të ishte në Los Angeles.

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.