Jesse Lally i Luginës në një marrëdhënie të re 'të mahnitshme'

Klea

Jesse Lally i Luginës në një marrëdhënie të re 'të mahnitshme'

Fillimi i zbërthimit të Jesse Lally dhe Michelle Lally's martesa është bërë një histori kryesore si sezoni 1 i Lugina përparon. Në kohë reale, të dy u ndanë në tetor dhe pritën deri në mars për ta shpallur atë.

Michelle që atëherë ka vazhduar me këshilltarin financiar, Aaron Nosler. Javën e kaluar, mësuam se Jesse takohet me filantropisten dhe avokaten e shëndetit mendor, Lacy Nicole. Duke gjykuar nga disa nga mashtrimet e tij në emision (si goditjet me shuplakë tavolinash kur ai është i pakënaqur me drejtimin në të cilin po lëviz një bisedë), shumë ndoshta nuk do të tronditeshin nëse ai do të ishte sërish beqar që kur u publikua ai lajm.

Megjithatë, Jesse dhe Lacy janë ende të varur, dhe ai thotë se marrëdhënia e tyre është “e mahnitshme”.

Jesse thotë se është “super i lumtur tani”

Jesse ishte i ftuar në episodin e 2 majit të podcast-it Virtual Reali-Tea të Page Six. Megjithëse ai thotë se ndarja e tij dhe divorci i vazhdueshëm nga Michelle ka qenë “traumatik” dhe ai fillimisht e kishte të vështirë të vazhdonte, marrëdhënia e tij e re me Lacy ka qenë “e mahnitshme”. Ata u nisën me vështirësi si çift në një ngjarje bamirësie javën e kaluar.

Ai tha: “Jam super i lumtur tani. Ne kemi qenë miq të shkëlqyeshëm, sapo kemi filluar të takohemi. Ajo është thjesht një person shumë i mrekullueshëm dhe është një shpirt i bukur.”

Jesse thotë se ai e vlerëson personalitetin me këmbë në tokë të Lacy dhe ajo është një neutralizues i shkëlqyeshëm për të. Nëse e shikoni shfaqjen – ai ka nevojë për këtë.

“Flisni për tokëzimin…ajo patjetër më arsyeton me siguri sepse nuk më lejon të ik me asgjë që është e këndshme,” shtoi ai.

Megjithatë, ai nuk është ende gati të etiketojë situatën e tyre, dhe ata po e marrin atë ngadalë.

Ai shpjegoi, “Është thjesht e re dhe nuk dua asnjë etiketë, asgjë. Është thjesht kënaqësi të kalosh kohë me dikë përsëri.”

Jesse dhe Michelle kanë një vajzë katërvjeçare, Isabella. Për fat të mirë, Xhesi, Michelle dhe interesat e tyre të reja të dashurisë kanë mundur të bashkohen të gjithë dhe të jenë civilë.

Jesse tha: “Tani jemi në një vend ku ajo u bashkua për ditëlindjen e Isabella-s dhe Michelle dhe i dashuri i saj u bashkuan për ditëlindjen e Isabella-s dhe kishim një grup të madh njerëzish. Kështu që ishte bukur. U mblodhëm të gjithë.”

Ai është i lumtur që ai dhe Michelle ishin në gjendje të vazhdonin përpara, por ai është veçanërisht i lehtësuar që Isabella e ka marrë me lehtësi ndarjen e prindërve të saj.

“Ajo po përshtatet mirë,” tha ai. “Ajo është e lumtur që shkon te babi për iPad dhe te mamaja për tipi ose tenda. Fatmirësisht, ajo po ia del shumë.”

Lugina vazhdon të martën në 9/8c në Bravo.