Jennifer Tilly ngacmon RHOBH sezonin 14: 'Më e frikshme se Chucky'

Klea

Jennifer Tilly ngacmon RHOBH sezonin 14: ‘Më e frikshme se Chucky’

Xhirimet kanë filluar Amvise të vërteta të Beverly Hills Sezoni 14. Dy anëtarë të rinj të kastit po i bashkohen shfaqjes këtë sezon: Amvise Bozoma Saint John dhe Friend of the Housewives Jennifer Tilly.

“O Zot, është çmenduri”, tha Jennifer për koncertin e saj të ri. “Është më e frikshme se Chucky. Unë do t’ju them se. Unë nuk jam një shtëpiake. Unë jam një mik i, gjë që është shumë më e lehtë. Ju thjesht zhyteni brenda dhe jashtë. Ju përpiqeni të shmangni prerjet fluturuese. Dhe ju e dini, nëse hidhen pije, unë kam reflekse të mira që të mund të bëj rosë.”

E ulur pranë saj ishte shoqja e saj dhe bashkë-yllja e Bound, Gina Gershon, e cila ishte entuziaste. “Do të jesh i shkëlqyeshëm për këtë,” tha ajo. “Më afruan mua, [but] Unë isha shumë i frikësuar. Por e dini çfarë? Ju do të jeni gjeni në këtë. Ju do të merrni përsipër të gjithë grupin, Jen, nuk kam asnjë dyshim.”

Jo rodeoja e saj e parë

Kjo nuk është hera e parë e Jennifer-it në lagjen RHOBH. Ajo bëri disa paraqitje të ftuar në sezonin 13 si një nder për mikun e saj të ngushtë Sutton Stracke. Rastësisht, Sutton gjithashtu filloi qëndrimin e saj në shfaqje si një mike e amvise në sezonin 10.

Para shpalljes së promovimit të saj, Jennifer ndau me Variety pse ajo bëri ato paraqitje të ftuara që shfaqnin atë duke shkuar në drekë me Sutton ose duke vizituar dyqanin e saj.

Jennifer qeshi duke thënë se ajo ishte “gabuar si shoqja më e mirë simpatike” e sjellë për të marrë në pyetje Sutton për jetën e saj në lidhje. “Unë isha Barbara Walters e episodit,” qeshi ajo, duke rrëfyer se roli ishte i ndërlikuar pasi ajo preferon të jetë në qendër të vëmendjes. Por si një fanse e madhe e RHOBH, ajo ishte thjesht e lumtur që ishte atje.

“Ishte vërtet argëtuese,” pranoi Jennifer. “Sapo bëra disa episode, si një nder për Sutton që erdhi në Chucky. Por ishte super argëtuese dhe emocionuese për mua. Unë jam një superfan. Isha si, ‘O Zot, ja ku po takoj të gjitha këto zonja që i kam parë për 14 vjet.’ Ndonjëherë realiteti është më i çuditshëm se fiksioni në të vërtetë.”

Sutton bëri debutimin e saj si aktrim në një episod të sezonit 2 të serialit Syfy dhe USA Network të Jennifer-it si një nder për shoqen e saj. Duhet të jetë kënaqësi të shikosh filmin e dy shokëve së bashku. Shpresojmë, ajo do të sjellë disa histori të reja dhe të gjithë mund të ndalojmë së foluri për Kyle Richards.

Real Housewives of Beverly Hills tani po transmetohet në Peacock.