Jennifer Pedranti zbulon sjelljen e Tamra Judge jashtë kamerës

Klea

Jennifer Pedranti zbulon sjelljen e Tamra Judge jashtë kamerës

Jennifer Pedranti dhe Gjyqtari Tamra kanë hedhur në pecetë në miqësinë e tyre! Gjatë pjesës 1 të ribashkimit të sezonit 17 të The Real Housewives of Orange County, javën e kaluar, ne i pamë ata të thërrisnin njëri-tjetrin “copa mut” dhe “mashtrues”. Ata u grindën për fotografinë e Ryan Boyajian-it dhe nëse ai e bëri Jenn më të pisët sesa ajo e dinte.

Duke gjykuar nga thirrja e fundit e Jenn nga Tamra, ne nuk do të shohim që asgjë mes tyre të zgjidhet në Pjesën 2 këtë javë. Jenn mori disa herë në storjet e saj në Instagram dhe thirri Tammy Sue për sjelljen e mirë me prapaskenën e saj në ribashkim, përpara se ta sulmonte atë ndërsa ishte në kamera dhe më vonë ta fliste keq në rrjetet sociale.

Jenn la të kuptohej se Tamra vepronte ndryshe në kamera dhe jashtë saj në regjistrimin e ribashkimit

Me mirësjellje të @jennifer.pedranti përmes Instagram Stories

Të shtënat u qëlluan pas Pjesës 1 kur Tamra iu përgjigj një postimi të një fansi për të pohuar se ajo dhe Jenn nuk kanë qenë miq për një kohë dhe ajo nuk e solli atë në emision. Ajo e ktheu thikën më tej kur u pajtua me fansin se nëse do të sillte dikë në shfaqje, ajo do ta kthente Vicki Gunvalson me kohë të plotë.

Jenn mori të drejtën për të punuar duke iu përgjigjur Tamrës, dhe më pas e postoi përgjigjen e saj në Instagram Story. Ajo thotë se mashtrimet publike të Tamrës janë të rreme, sepse ajo i dha Jenn-it një majë miqësore me prapanicën dhe kërkoi falje. Ajo thotë se Tamra donte të punonte për pajtimin kur ata ishin në prapaskenë gjatë xhirimeve të ribashkimit. Jenn shtoi sipër pamjes së saj të ekranit se ka mbaruar me BS. Ajo është gati që Tammy të largohet përgjithmonë nga jeta e saj.

Me mirësjellje të @jennifer.pedranti Instagram Story

Jennifer nuk mbaroi. Ajo gjithashtu kërkoi që Tamra të fshinte foton e shumëpërfolur të “hot dog” të Ryan nga telefoni i saj.

Me mirësjellje të @jennifer.pedranti Instagram Story

Kjo mosmarrëveshje e vazhdueshme është një shenjë e mirë se rishtarja Jenn do të ketë një të çarë në një sezon të dytë. Kjo gjithashtu do të thotë që Tamra ndoshta nuk do të kthehet “në pauzë”. Pjesa 2 e ribashkimit të RHOC transmetohet këtë të mërkurë mbrëma në 8/7c në Bravo.