Jennifer Pedranti qëndron nga Ryan Boyajian mes çështjeve ligjore

Klea

Jennifer Pedranti qëndron nga Ryan Boyajian mes çështjeve ligjore

Ka telashe në Orange County, por Jennifer Pedranti dhe Ryan Bojajian tregojnë një front të bashkuar. Të sapofejuarit Amvise të vërteta të Orange County yjet nuk do të lejojnë që një hetim i vogël federal të pengojë lumturinë e tyre. Të paktën, ky është rasti tani.

Nëse e keni humbur, ESPN raportoi se Ryan ishte i përfshirë në një skandal kumari dhe vjedhjeje prej 15 milionë dollarësh. Ai përfshin Shohei Ohtani të Los Angeles Dodgers, një përkthyes dhe një sasi masive borxhi kumari. Është e ndërlikuar, ndaj mbajeni veten.

Sipas daljes. Shohei kishte një përkthyes të quajtur Ippei Mizuhara. Ippei u angazhua me një libralidhës të paligjshëm dhe thuhet se ka marrë para nga llogaria bankare e lojtarit të bejsbollit për të shlyer borxhet e paligjshme të lojërave të fatit. Dyshohet se Ryan ishte ndërmjetësi që punonte me libralidhësin që merrte pagesat.

Dokumentet e gjykatës shpjeguan se si përkthyesit iu tha se si ai mund të shlyente borxhet e tij duke transferuar para te “Associate 1”, AKA Ryan. Nga atje, Ryan dhe “bashkëpunëtorët” e tjerë do të pastronin paratë përmes kazinove të ndryshme. Ata do të luanin kumar me paratë dhe më pas do të përpiqeshin të merrnin çdo fitim.

Fjala në rrugë është se Ryan po punon me autoritetet dhe ka marrë imunitet për dëshminë e tij. Kjo mund të shpjegojë pse ai dhe Jennifer janë kaq të lezetshëm, të qetë dhe të mbledhur në Instagram. Ata nuk shqetësohen se ai do të shkojë në burg.

Jennifer qëndron me burrin e saj

Ryan ndau një foto të çiftit së bashku me një citim nga Greg Kincaid që thoshte: “Pavarësisht se sa shumë na bie, ne vazhdojmë të lërojmë përpara. Kjo është mënyra e vetme për t'i mbajtur rrugët të pastra.”

Jennifer ripostoi historinë në Instagram dhe shtoi, “Ne e kemi këtë ♥️.”

Sigurisht, kjo dramë ligjore nuk mund të kishte ardhur në një moment më të keq për çiftin. Ata sapo njoftuan fejesën e tyre disa javë më parë pasi Ryan u ul në një gju gjatë një pushimi në Bahamas. Në atë kohë ata fantazonin të bënin një ceremoni të vogël intime në plazh. Me Ryan të kapur në një hetim federal, ata ndoshta do të duhet të vënë në pritje planet e tyre të dasmës.