Jennifer Pedranti nuk flet më me Tamra Judge

Klea

Jennifer Pedranti nuk flet më me Tamra Judge

Jennifer Pedranti mund të ishte bashkuar me Real Housewives të Orange County shumë më shpejt nëse gjërat do të kishin shkuar ndryshe në jetën e saj.

Gjyqtari Tamra paraqiti emrin e shoqes së saj për sezonin 14 në vitin 2019 kur ajo ishte ende me bashkëshortin e saj Will Pedranti. Kjo ishte përpara lidhjes së saj me konsulentin e hipotekës Ryan Boyajian.

Ndërsa Jenn i është mirënjohëse Tamra që e mori në RHOC, ajo nuk e kupton pse Tamra vazhdon të flasë për jetën e saj. Dhe sipas mamasë së pesë fëmijëve, ish-shoqet as që kanë folur me njëri-tjetrin që kur Jenn u shfaq në Watch What Happens Live më 19 korrik.

Jenn thotë se Tamra vepron ndryshe në kamera

Edhe pse Tamra paraqiti emrin e Jenn-it për të qenë në shfaqje, ajo nuk ka qenë aq miqësore me të që kur filluan xhirimet. Tammy Sue duket e fiksuar pas marrëdhënies së Jenn dhe Ryan, veçanërisht pas tradhtive të tij të mëparshme. Sepse jeta e Tamrës është kaq e përsosur dhe e pafajshme, mendoj.

Në WWHL, Jenn u pyet nëse Tamra është ndryshe në kamera sesa në jetën reale, dhe ajo u përgjigj pozitivisht. “Sinqerisht, nuk po i thosha ‘po’ për t’u bërë i turpshëm ndaj Tamrës,” shpjegoi pronari i Devi Rebel Yoga. “Por ju duhet ta kuptoni, unë nuk e njoha atë kështu.”

“Bisedat që bëra me Tamrën jashtë emisionit për marrëdhënien time me Ryan [compared to those] në emision ishin një kthesë e kokës për mua,” shtoi ajo. “Unë jam si, çfarë po ndodh tani?”

Mbiemri i Tamrës është “Gjyqtar”, në fund të fundit

Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images

Në një darkë të mbushur me alkool në Nobu, Tamra humbi durimin dhe i hodhi një pecetë në fytyrë Jenn. Nuk është një gjë e bukur për t’i bërë mikut tuaj prej shumë vitesh. “Tamra dhe unë jemi të tensionuar tani,” pranoi vendasja nga Oklahoma. “Nuk e di se ku shkon… Është vetëm një zbaticë. Do ta shihni të shkojë lart e poshtë ndërsa shfaqja vazhdon.”

“Unë stërvita me Eddie për vite, katër herë në javë,” vazhdoi Jenn. “Unë vetëm mund ta imagjinoj se çfarë po i thotë gruaja e tij. Është një fatkeqësi e vërtetë për mua sepse Eddie do të thoshte shumë për mua si mik dhe trajner. Ne patëm shumë biseda shumë reale në atë palestër. Me siguri më tërheq fijet e zemrës.”

“Gjithçka mori një kthesë pasi shikoni What Happens Live”, përfundoi Jenn. “Unë dhe Tamra nuk komunikojmë më në mediat sociale.”

Tamra u flet pafund të gjithëve për marrëdhënien e Jenn-it me Ryan-in – sikur të ishte në të vërtetë ndonjë punë e saj. Por nëse Jenn përmend emrin e Tamrës, kjo është jashtë kufijve? Sado e vështirë të kesh një ish-shoqe të të kthejë shpinën, duket sikur Jenn është më mirë.

Real Housewives of Orange County vazhdon të mërkurën në 8/7c në Braov.