Jennifer Pedranti 'në mes' të Shannon Beador, Alexis Bellino

Klea

Jennifer Pedranti ‘në mes’ të Shannon Beador, Alexis Bellino

Jennifer Pedranti po ndihet paksa si një top ping-pongu këto ditë. Ylli i Real Housewives of Orange County është kapur në mes mes dy miqve të saj ndërluftues. Gjërat kanë qenë të tensionuara mes tyre Shannon Beador dhe Alexis Bellino që kur Alexis filloi të takohej me ish-in e Shannon, John Janssen, në fillim të këtij viti.

“Të punosh në atë dinamikë gjatë gjithë sezonit ishte shumë e vështirë sepse më pëlqen Alexis,” tha Jennifer. “[But] Unë mund të shoh se sa e vështirë është për Shannon, dhe duke qenë brenda kësaj dinamike, ju jeni vazhdimisht të kapur në mes.”

“Ose po e zemëroj Shannon-in duke qenë i ëmbël me Alexis-in, ose po e zemëroj Alexis-in duke qenë miqësore me Shannon-in,” shtoi ajo. “Është vetëm kjo betejë që vazhdon për ne gjatë gjithë sezonit.”

Gratë në luftë

Alexis kthehet në RHOC si një “mik” i kastit për sezonin 18. Takimi i saj me ish-in e Shannon detyron kastin të zgjedhë anët. Në trailerin e sezonit 18, Alexis është e qartë se ajo nuk ka frikë nga Shannon dhe është gati të mbrohet, duke u zotuar: “Nëse ajo dëshiron të shkojë nga këmbët te këmbët, unë jam gati”.

Alexis ka qenë shumë i hapur për të dashurin e saj të ri, madje ka folur për jetën e tyre të mrekullueshme seksuale. Kjo duhet të ndjejë që Shannon ta dëgjojë.

Duke hyrë në sezonin e ri, Jennifer pyet veten se cila nga dy femrat do të fitojë mbështetjen e shikuesve. “Unë mendoj se të gjithë kanë dhembshuri për Shannon, me siguri,” thotë ajo për Us Weekly. “[Yet] Mendoj se të gjithë duan që Alexis të jetë i lumtur. Është një vend i çuditshëm.”

Jennifer e dashuruar

Ndërsa Shannon dhe Alexis luftojnë për John, marrëdhënia e Jennifer me të fejuarin Ryan Boyajian është më e fortë se kurrë. Shikuesit e sezonit 18 do të shohin pamjet e çiftit duke u fejuar në Bahamas në fillim të këtij viti.

“Shpresoj që njerëzit të kuptojnë thellësinë … dhe dashurinë midis Ryan dhe meje,” thotë Jennifer. “Ai moment në Bahamas ishte momenti më i madh – përveç lindjes së fëmijëve – në jetën time.”

“E takova Jenn në Bahamas në vendin tonë të preferuar dhe ishte magjike,” shton Ryan. “Ishte super e veçantë për ne.”

“Lidhja midis Ryan dhe meje është me të vërtetë – sado e pakëndshme që tingëllon – e pathyeshme,” mendon Jennifer. “Është përgjithmonë … gjysma ime tjetër … shoku im i shpirtit … Unë kam një mik më të mirë dhe një shpirt binjak, të gjitha në një burrë. Asgjë, as një person, as një gjë nuk do të ndodhë kurrë mes meje dhe Ryan-it.”

Nga ana e tij, Ryan është “mirënjohës që e gjetëm njëri-tjetrin në këtë fazë të jetës dhe ne jemi shumë të emocionuar për fazën tjetër së bashku”. Derisa çështjet e tij ligjore hynë në chat, supozoj.

Real Housewives of Orange County premierë më 11 korrik në Bravo.