Jennifer Pedranti and Tamra Judge

Klea

Jennifer Pedranti duartroket në Tamra Judge pasi e quajti të fejuarin e saj “të neveritshëm”

Jennifer Pedranti duartroket në Tamra Judge pasi e quajti të fejuarin e saj “të neveritshëm”

Jennifer Pedranti po i përgjigjet Gjyqtari Tamrae cila së fundmi kritikoi të fejuarin e saj, Ryan Bojajianduke e quajtur atë “të neveritshëm” pas përfshirjes së tij të supozuar në një skandal kumari MLB prej 17 milionë dollarësh lidhur me lojtarin e Los Angeles Dodgers Shohei Ohtani.

Jennifer Pedranti dhe Tamra Judge

Tamra56, diskutuar Ryan47, në podkastin e saj me Teddi Mellencampku pretendonte ajo Ryan dyshohet se ka marrë një transfertë bankare nga Shohei-t ish përkthyes, i cili akuzohet se i ka vjedhur miliona atletit. Si përgjigje, Jennifer, 46, postoi video në Instagram Story.

Jennifer Pedranti

E dini se çfarë është 'e neveritshme?' Biseda që sapo bëra me vajzën time.” Jennifer filloi më 15 maj. “Po bëja një video qesharake të Gjithmonë sepse ajo nuk mund të ishte në shkollë sot, sepse i dhemb shpina, por ajo është në shtëpi, thjesht duke luajtur me fytyrën e saj. Dhe kështu unë jam atje duke marrë – në fakt, unë do ta postoj atë. Sepse kjo është e neveritshme, kjo është ajo që po kalon kufirin dhe po shkatërron jetën e njerëzve.”

Ippei Mizuhara

Jennifer shpjegoi se vajza e saj 13-vjeçare Everly e pyeti për turmën pasi kishte dëgjuar për të në shkollë, duke ndjekur e Tamrës shaka për regjistrimin për RHOC, jo Gratë e turmës. “Ajo e dëgjoi atë sot në shkollë – tani kjo është e neveritshme.” Jennifer deklaruar.

Tamra Judge dhe Ryan Boyajian

Më pas ajo ndau një tjetër klip ku u tregonte ndjekësve të saj dhimbjen e shpinës së vajzës së saj.

“Mirë, mama, nuk mbaron kurrë këtu. Kështu që dikush nuk mund të ishte në shkollë sot sepse shpina e saj po e vriste, “tha Jennifer, duke treguar vajzën e saj, e cila e pyeti: “Mami, çfarë është turma?”

Gjyqtari Tamra

Mes polemikave, Steven Katzman, Ryan's avokati penal, ka lëshuar një deklaratë për ESPNduke konfirmuar bashkëpunimin e klientit të tij me autoritetet.

“Sepse ka një hetim aktiv dhe Ryan po punon me autoritetet, ai nuk mund të konfirmojë apo mohojë atë që po ndodh”, tha ai. “Ai nuk është një libralidhës apo një nën-libërbërës.”

Jennifer Pedranti dhe Tamra Judge

Derisa Ryan ende nuk ka folur vetë për këtë çështje, burimet tregojnë se atij i është dhënë imunitet në këmbim të dëshmisë së tij kundër Shohei-t ish përkthyes.

Jennifer Pedranti dhe Tamra Judge

Në lidhje me e Tamrës Koment “i neveritshëm” për Ryanajo e bëri vërejtjen, së bashku me të tjerët, në Two Ts in a Pod kohët e fundit.

“Kjo është shumë skandaloze,” Tamra pranuar. “(Është) e frikshme për mua… Unë nuk u regjistrova për Mob Wives. U regjistrova për The Real Housewives of Orange County. Kjo është e errët. Kjo është e rëndë.”

Sezoni 18 i Amvisat e vërteta të Orange County pritet të transmetohet Bravo më vonë këtë vit.