Jennifer Pedranti dëshiron që ajo të ishte 'shoqe më e mirë' me Heather Dubrow gjatë sezonit 17 të RHOC

Klea

Jennifer Pedranti dëshiron që ajo të ishte ‘shoqe më e mirë’ me Heather Dubrow gjatë sezonit 17 të RHOC

Amvise të vërteta të Orange County Sezoni i 17-të ka qenë i zymtë dhe jo në një mënyrë të mirë. Tamra Judge më në fund mori ngjyrën e saj portokalli dhe thuajse bërtiti në shumicën e episodeve. I sapoardhur Jennifer Pedranti erdhi si shoqja e Tamrës dhe mësoi në rrugën e vështirë se si shkojnë miqësitë me Tammy Sue.

Ishte gjithashtu një sezon veçanërisht i vështirë për Heather Dubrow. Në thelb, askush nuk e pëlqen Heather, sepse ajo ka më shumë para në manikyr se sa bashkëpunëtorët e saj në bankë. Si dy zonja që kalonin shumë kohë në daljet me të gjithë, tani Jennifer do të donte që ajo të kishte qenë një “shoqe më e mirë” me Fancy Pants.

Heather dhe Jennifer duhet të bashkohen në sezonin 18

Jennifer nuk e kishte të lehtë gjatë kohës së saj të parë në bat në Real Housewives. Heather ishte gjithashtu objekt talljeje dhe ndoshta edhe më shqetësues, zëri i të folurit të Gina Kirschenheiter.

Në retrospektivë, Jennifer mendon se mund t’i ketë dhënë Heather skajin e shkurtër të shkopit. Heather ka vënë në dukje se ajo nuk përfundoi në marrëdhëniet më të mira me asnjërën prej zonjave dhe u ndje e “izoluar” gjatë sezonit.

Ajo ndau disa foto para episodit të 20 shtatorit të udhëtimit të aktorëve në Meksikë. Në mbishkrimin e saj shkruhej: “Në shumë nga këto foto unë po e detyroj veten të buzëqesh, pjesërisht sepse DUA të kaloj një kohë të mirë dhe pjesërisht sepse nuk isha vërtet e lumtur dhe arriti në pikën ku bërja e një buzëqeshjeje të shtirur ishte një problem. opsioni më i mirë.”

Në komente, Jennifer iu afrua. “Ishte e vështirë.. ju GJITHMONË e trajtoni veten me kaq shumë klas dhe hir. Do të doja të kisha qenë një mik më i mirë gjatë sezonit tonë. Sapo po gatuhesha në ferrin tim? ? ? Xoxo”, ka shkruar ajo.

Pa dyshim, Heather dhe Jennifer janë dëme anësore në kërkimin e Tamrës për rëndësinë dhe për të ruajtur pjesën e saj të frutave. Dhe ashpërsia e saj nuk i bëri përshtypje shumë fansave të RHOC. Heather dhe Jennifer nuk ishin shumë të afërt, por nëse asgjë tjetër tani ata ndajnë një Tamra Trauma Bond. Heather iu përgjigj komentit të Jennifer-it me “Të dua ❤️”.

Pasi u shoqërua aq keq sa bëri që Vicki Gunvalson të qante, Heather supozohet se e la shfaqjen dhe bleu gjysmën e LA me burrin e saj, Terry Dubrow.

Jennifer aktualisht po merr shumë dashuri nga fansat që e respektojnë për faktin se nuk është çmendur plotësisht pas Tamra-s dhe ka ruajtur sa më shumë dinjitet gjatë shoqërimit me këto femra. Është koha për të zhbllokuar iniciativën Heather/Jennifer.

Real Housewives of Orange County transmetohet çdo të mërkurë në 8/7c. në Bravo.