Jennifer Fessler

Klea

Jennifer Fessler derdh çaj në dramën “RHONJ”: Kasti ndjen ndryshime të mëdha përpara!

Jennifer Fessler derdh çaj në dramën “RHONJ”: Kasti ndjen ndryshime të mëdha përpara!

Jennifer Fessler, ylli i Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit, po qëndron ngushtë në lidhje me ribashkimin e shumëpërfolur të sezonit 14, por pranon një ndryshim në dinamikën e shfaqjes.

Jennifer Fessler

“Nuk jam i vetëdijshëm për atë që po ndodh Bravo dhe në funksionimin e brendshëm të Bravo truri, por padyshim, si çdo person tjetër që është shikues, mendoj se gjërat po ndryshojnë.” Jenn e thënë ekskluzivisht Us Weekly. “Unë jam shumë i vetëdijshëm për faktin se gjërat në Jersey po ndryshojnë, gjërat po ndryshojnë. Si është ajo, kur është pse? Une nuk e di.”

Jenn vuri në dukje se “të gjithë po mendojnë për të gjitha mundësitë”, duke bërë shaka se “është bërë si një hobi”. Ajo shtoi, “Unë mendoj se çdo gjë është e mundur në këtë pikë.”

Jennifer Fessler

Sipas Fesler, gjendja aktuale e punëve brenda kastit është e paqëndrueshme për shkak të grindjeve të vazhdueshme. “Jo si kjo sigurisht,” tha ajo. “Nuk ka më argëtim. Ndihesha shumë mirë sezonin e kaluar për të qenë në të, qesharak, budalla, budalla dhe rrëmujë, dhe thjesht nuk ka aq shumë të paktën deri më tani këtë sezon.”

Kur u pyet nëse filmimi i finales së sezonit të 14-të ndihej “përfundimtar”, ajo u përgjigj, “Le të shpresojmë.” Ajo sqaroi, “Dua të them, përfundimtare në një mënyrë që finalja të ketë mbaruar, nuk do të doja ta rijetoja më kurrë.”

Jennifer Fessler

Përfundimi i sezonit të 14-të pritet të shënojë fundin e disa marrëdhënieve, siç la të kuptohet Jenn's bashkë-yll Dolores Katania. Dolores e thënë ekskluzivisht Us Weekly Muajin e kaluar që hapja shpërthyese e sezonit, me një përballje të ashpër në Rails Steakhouse, dha tonin për një sezon intensiv.

Ribashkimi për këtë vit është anuluar, një vendim i konfirmuar nga Bravo. Dolores komentoi situatën duke thënë:

Dolores Katania

“Është padyshim mbyllje për njerëzit dhe nuk mund të ktheheni nga gjërat që do të shihni në finale. Nuk ka kthim. U përpoqa kaq shumë që të mos e arrija në pikën ku është, por për shkak se arriti në këtë pikë, duhet të thuash, 'Është aq keq sa është koha për t'i lënë gjërat të shkojnë'.”

Pasojat e ribashkimit të sezonit të 13-të e lanë kastin të ndarë, me besnikëri të ndarë mes tyre Teresa Giudice dhe Melissa Gorga. Dolores zbuloi se çdo shpresë për pajtim midis grave u zhduk pas luftës së Rails.

Melissa Gorga

“Nëse kishte një hije dyshimi” se ndryshimet ishin të mundshme, “kjo ka ikur” pas konfrontimit, tha ajo.

Grindja e gjatë familjare mes Tereza dhe Melisa është intensifikuar, me kunatat që refuzojnë të filmojnë së bashku ndërsa sezoni 14 përparon. Melisa shprehu zhgënjimin e saj gjatë rrëfimit të saj në premierën e sezonit të 14-të, duke thënë: “Unë me të vërtetë nuk dua t'i përgjigjem asnjë pyetjeje rreth Terezës këtë vit.”

Teresa Giudice

Jenn e ka gjetur veten të kapur në mes të Giudice-Gorga grindje, duke demonstruar besnikërinë e saj ndaj Tereza. “Teresa është një person i mirë”, tha ajo gjatë episodit të 12 majit.

“Nuk mund të ndalosh së vështruari Tereza sepse … ju kurrë nuk e dini se çfarë po vjen. Po, më pëlqen ajo. Ndoshta kjo më bën të pabesë, por nuk mund ta bëj.”

Melissa Gorga

Ndërsa drama vazhdon të shpaloset, dinamika midis grave RHONJ mbetet e pasigurt.

RHONJ sezoni 14 transmeton episodet e reja Bravo Të dielave në orën 20:00 ET.