Jennifer Aydin

Klea

Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral janë suspenduar pas një përleshjeje të dhunshme që u bë e përgjakshme!

Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral PEZULLAR Pas përleshjes së dhunshme që u kthye në gjak!

Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral janë vendosur zyrtarisht nga Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit pas një sherri të përgjakshëm në xhirime.

Danielle Cabral

Në një bash luksoz të organizuar nga Teresa Giudice më 21 shtator, gjërat morën një kthesë të nxehtë. Insajderët zbulojnë për All About The Real Housewives se Jennifer Aydin46, dhe Danielle Cabral38 vjeç, u gjendën në një shkëmbim të zjarrtë i cili shpejt u përshkallëzua në një përleshje fizike.

Jennifer Aydin

Jennifer thuhet se është shtyrë Danielleduke e shtyrë atë të hakmerret duke hedhur një pije brenda e Xheniferit drejtimin. Tani, ndërsa Bravo zhytet në një hetim, të dyja zonjat janë në një pauzë xhirimesh për sezonin 14.

“Jennifer Aydin dhe Danielle Cabral patën një bisedë para festës së Teresa Giudice ku patën disa fjalë me njëra-tjetrën. Sapo Daniela mbërriti në festë, Daniela vendosi të vazhdonte bisedën. Jennifer përfundoi duke zbuluar diçka për Danielle që nuk e bënte atë të dukej mirë dhe kjo e shtyu Danielle, por askush nuk priste që gjërat të bëheshin fizike.”

Danielle Cabral

Një tjetër burim zbuloi, “Danielle menjëherë iu shfaq Jennifer-it duke bërtitur, ‘Të shoh!!’ ndërsa të tjerët u përpoqën ta largonin atë. Ajo nuk do të largohej nga fytyra e Jennifer Aydin, kështu që Jennifer e shtyu shpatullën e saj për t’u tërhequr. Kjo ishte kur Danielle rrëmbeu një pije dhe e hodhi përmbys fytyrën e Jennifer-it duke rezultuar në gjak. Njerëzit bërtisnin se po i rrjedh gjak dhe Danielle nuk u interesua, ajo e bëri atë sikur të donte që të vazhdonte. Jennifer madje mbeti e mavijosur pasi kupa u thye mbi të.”

Në një lëvizje klasike pas dramës, të dyja zonjat anashkaluan sherrin e fundit kur u shfaqën sërish në rrjetet sociale. Me një prekje urtësie të fshehtë, Danielle shkoi në Story-n e saj në Instagram më 24 shtator, duke këshilluar: “Fokusohu në të mirën. Dhe lëreni Zotin të merret me pjesën tjetër,” i ndjekur me shpejtësi nga një rishikim i ndezur i ‘MJ the Musical’ të Broadway.

Jennifer Aydin

Nga ana tjetër, Jennifer e mbajti atë delikate, duke hyrë në Historinë e saj në Instagram më 23 shtator për të biseduar rreth një mbrëmjeje “të qetë” të kaluar në rezidencën e Giudice.

Jennifer Aydin ishte në qendër të vëmendjes për një tjetër skenë të flakjes së pijeve. Në BravoCon në tetor 2022, ajo e gjeti veten në një shkëmbim të nxehtë në hotelin Gansevoort me Joe Gorga dhe gruan e tij, Melissa. Pamjet e marra nga kalimtarët tregojnë Jennifer në një kthim të zjarrtë me dikë nga rrethimi i Gorgës, që kulmoi me hedhjen e pijeve.

Teresa Giudice

Më pas, Jennifer hodhi atë që kishte mbetur nga pija e saj, duke spërkatur pa dashje Joe. Një person i brendshëm na tha se thelbi i mosmarrëveshjes buronte nga vërejtjet e bëra Jennifer gjatë një RHONJ panel diskutimi.

“Melissa tha, ‘Ti je një humbëse’ dhe më pas Jen u egërsua,” tha një burim i brendshëm me ne në atë kohë. “Joe nuk ishte i përfshirë derisa dëgjoi Jen duke bërtitur.”

Andy Cohene etiketoi episodin si “të rëndë”, ndërsa anëtarë të shumtë të kastit, mes tyre Jackie Goldschneider, përcolli mosmiratimin e tyre ndaj Jennifer pas zhurmës. “Ne nuk do të xhirojmë shfaqjen. Nuk duhet të bëhesh pis, kështu që e di, mendoj se është për të ardhur keq, “tha Goldschneider për Na në tetor 2022. “Do të doja që të mos ndodhte sepse mendoj se reflekton keq në kastin e Nju Xhersit, por do të shpresoja se pjesën tjetër të kohës të gjithë thjesht u argëtuan.”

Jennifer Aydin

Margaret Josephs shtoi: “Unë mendoj se fjalët janë shumë të ndryshme nga veprimet fizike. Gjërat ndodhin në kamera. Dua të them se kam qenë i njohur për të hedhur një pije, por kjo është në kamera dhe kur nuk jemi në publikun e gjerë. [BravoCon] ishte një përvojë pozitive. Në panele shkëmbeheshin fjalë negative. Amvisat e vërteta të Solt Lake City pati një argument në një panel – nuk duhej të arrinte në atë nivel.”

Melissa Gorga

Siç është raportuar, Danielle ka zgjedhur të ndryshojë besnikërinë, tani duke u anashkaluar Margaret Josephs dhe Melissa Gorga — një zgjedhje befasuese duke pasur parasysh goditjet personale të sezonit të kaluar nga Margaret që kishte Danielle duke u rrotulluar.

Danielle Cabral

Nën një breshëri reagimi të tifozëve dhe presion të jashtëzakonshëm për mbështetje TerezaDanielle thuhet se ka kërkuar strehim duke u rreshtuar diku tjetër, me shpresën për të gjetur njëfarë paqeje në peizazhin e trazuar të realitetit televiziv.

Danielle Cabral

Danielle po luan në fushën e miqësisë, duke u afruar më shumë Melissa Gorga në mes të RHONJ Thellimi i përçarjes së OG me kunatën, Tereza. Derisa Melisa mban distancën e saj nga Tereza këtë sezon, ajo ka qenë e zënë duke forcuar lidhjet me anëtarët e tjerë të kastit.

Danielle Cabral

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit aktualisht është në prodhim.