Jenna Lyons 'Not Sorry' Ajo veshi xhinse në RHONY Reunion

Klea

Jenna Lyons ‘Not Sorry’ Ajo veshi xhinse në RHONY Reunion

Jenna Lyons është një nga kastet më intriguese në Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut rindezje. Ajo është e zgjuar, e pambrojtur, e ëmbël dhe një legjendë e modës. Në fund të fundit, ajo ishte në krye të J.Crew për vite me radhë.

Pra, kur Jenna vendosi për një ansambël të shkëlqyeshëm për ribashkimin e sezonit 14, askush nuk u trondit. Por fansat u habitën që ajo zgjodhi të vishte xhinse. Fillimisht ishte një ribashkim dhe disa fansa u ndjenë në njëfarë mënyre për zgjedhjen e guximshme.

Jenna sjell komode dhe klas në ribashkim

Në Instagram Story, Jenna ndau një video ku tregon pamjen e saj. Dhe zbuloi se kishte veshur një palë xhinse Levi’s. “Ribashkimi – po, kam veshur xhinse dhe nuk më vjen keq,” tha ajo.

Jenna gjithashtu kishte veshur një bluzë seksi, të pastër Thom Browne me kopsa dhe një kravatë dhe xhaketë të zezë Saint Laurent. Ajo aksesoi me syzet e saj, takat nga Dries Van Noten dhe bizhuteritë Ultimate Diamond.

Grimerja e Jenna-s, Kasey Spickard, ndau një video të pamjes në Instagram. Një përdorues shkroi, “@jennalyonsnyc ky është një ribashkim i vërtetë i amvisave dhe jo një fushatë xhinse e shqiponjave amerikane.” Por mos u shqetësoni. Shumë përdorues kishin kurrizin e Jenna-s. Një ndjekës postoi: “Xhinset në ribashkim. Më e mira. Rindizni. ndonjëherë. Ikona.”

“PËSHQYER këtë pamje. Ajo është kaq e nxehtë sinqerisht, ajo e vrau”, ka shkruar një fans. “Ikonike. Xhinse për një ribashkim? Xhinse!!!!” ka shkruar një tjetër fanse.

Bashkë yjet e Jenna’s RHONY gjithashtu u shfaqën dhe u shfaqën në ribashkim. Por zgjedhja e saj e modës do të jetë ikonë për vitet në vijim.

Real Housewives of New York City vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.