Jenna Lyons mendon se Erin Lichy është 'versioni i saj i lezetshëm, i ri, i dobët dhe i drejtë'

Klea

Jenna Lyons mendon se Erin Lichy është ‘versioni i saj i lezetshëm, i ri, i dobët dhe i drejtë’

Rindezja e Real Housewives of New York City po ecën më mirë sesa mendohej shumë. Shikuesit nuk mund të ngopen me hijen e Jessel Taank për Tribeca, dhe e Erin Lichy ripërtëritja e betimit mbi krye.

Jenna Lyons mund të jetë perlë në këtë kast të ri të RHONY. Ajo është përrallore, paksa e çuditshme dhe ushqen një urrejtje ndaj koprës. Jenna vuan gjithashtu nga sindroma Bloch-Sulzberger. Kjo sindromë shkakton probleme me dhëmbët, lëkurën dhe flokët. Jenna tregoi se ajo ka “ngjyrë në të gjithë lëkurën time” nga gjendja mjekësore.

Ndërsa ndihej e vetëdijshme për lëkurën e saj, Jenna fluturoi në Anguilla herët për t’u nxirë. Por ajo i ka rrëfyer Erinit se me të vërtetë nuk donte të fluturonte me trajner të nesërmen me zonjat. Sigurisht, Erin i plotësoi zonjat me komentet e Xhenës. Ish-presidentja e J.Crew hyri në një strofkë me bashkë yje të zemëruar kur mbërriti në gërmimet e tyre në Anguilla.

A mund të jenë Erin dhe Jenna të dashura?

Daily Dish raportoi se Erin dhe Jenna së fundmi morën Mantauk, Long Island nga stuhia. Unë supozoj se askush nuk fluturoi trajner për të arritur atje. Dhe se Erin u fal për veprimet e saj Anguilla.

Erin ri-postoi një foto në Instagram nga historitë e Jenna-s në Instagram. Të dyja zonjat u pozuan në një bankë me varkë nën një qiell të stuhishëm. Ata ishin të veshur casual, me këmisha të bardha dhe xhinse.

Jenna shkroi postimin e saj: “Ajo është versioni i lezetshëm, i ri, i dobët dhe i drejtë”. Ajo etiketoi Erin.

Zonjat darkuan në Duryea dhe nuk kishte ankesa për ushqimin. Ndryshe nga ky sezon në RHONY. Thirrje për Sai De Silva!

Jenna ndau një foto në Instagram Stories të saj të një shumëllojshmërie perimesh dhe një salcë të bardhë. Dhe zonjat kishin një pamje vrasëse të oqeanit nga tavolina e tyre e jashtme.

Epo, me siguri duket se Jenna ia ka falur Erin-in në udhëtimin e vajzave. Ndoshta ata janë dyshja RHONY që ne nuk e dinim se kishim nevojë.

Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.