Jenna Lyons është fejuar me të dashurën Cass Bird?

Klea

Jenna Lyons është fejuar me të dashurën Cass Bird?

PËRDITËSIM: Jenna Lyons dhe Cass Bird NUK janë të fejuar sipas burimeve.

Ylli i Real Housewives of New York City Jenna Lyons është një nga aktorët më tërheqës në rindezjen. Ajo ka një urrejtje ndaj koprës. Dhe rrëfimet e saj janë gjithmonë zbavitëse.

Jenna ka qenë e hapur dhe e pambrojtur për gjendjen e saj gjenetike, pigmentin e inkontinentisë. Sëmundja prek flokët, dhëmbët dhe lëkurën. Jenna shkoi në Anguilla përpara kolegëve të saj RHONY për t’u nxirë, sepse ishte shumë e vetëdijshme.

Një gjë që Jenna vendosi të mos e ndante në emision ishte jeta e saj e dashurisë. Ajo ka dalë me fotograf Kas Zog. Por duket se Jenna sapo bëri një njoftim publik.

Jenna është fejuar me Cass-in?

Jenna ndau një foto me Cass në Instagramin e saj. Në këputjen e ngushtë, ka një diamant të madh në gishtin e Xhenës. Ajo i ka shkruar fotos, “Unë do të marr patatet e skuqura dhe biftek au poivre (emoji zemre) Paris @cassblackbird.”

Sigurisht, çifti ka marrë shumë dashuri në komente. Vetë Andy Cohen i Bravo postoi, “Mazel Tov!” Erin Lichy tha: “Të dashuruar në Paris… shumë të lumtur për ju të dy.” Sai De Silva shkroi: “Urime dashuria ime”.

“JFL (emoji zemre) CFB,” shkroi Jessel Taank. Ajo i referohej pseudonimit të Jenna-s, “Jenna F-mbreti Lyons”. Edhe pse nuk ka asnjë fjalë se si Brynn Whitfield po e merr lajmin. Ajo kishte një dashuri flirtuese me Xhenën në shfaqje.

Në korrik 2023, Jenna dhe Cass dolën publikisht. Jenna veshi xixën në Javën e Modës në Nju Jork.

Nëse Jenna është vërtet e fejuar, kjo do të jetë martesa e saj e dytë. Nga viti 2002 deri në vitin 2011, Jenna ishte e martuar me Vincent Mazeau. Ata kanë një djalë, Beckett. Cass ndan një vajzë dhe një djalë me Ali Bird, ish-të dashurën e saj.

The Real Housewives of New York City transmetohet të dielave në 9/8c në Bravo.