Jenna Lyons bashkohet me Fashion Brand Coveteur si kryeredaktore

Klea

Jenna Lyons bashkohet me Fashion Brand Coveteur si kryeredaktore

Ka pasur shumë muhabet përreth Jenna Lyons’ kthehu te The Real Housewives of New York. Ikona e modës iu bashkua serialit në sezonin 14 si pjesë e përpjekjes së Bravo për të rifilluar serialin pas një viti problematik më parë.

Seriali shfaqte Jenna, së bashku me miqtë Brynn Whitfield, Sai De Silva, Ubah Hassan, Erin Lichy dhe Jessel Taank. Ashtu si qytetet e tjera të Real Housewives, ata u grindën për gjëra të parëndësishme që ne nuk na ngopeshim, duke përfshirë pjatat e djathit, restorantet me tre yje dhe lagjet e krijuara në NYC.

Ata gjithashtu luftuan pandërprerë për jetën e tyre personale. Na vjen keq – dua të them që Sai u grind me zonjat e tjera për jetën e tyre personale. Pse nuk është Jenna në festën tonë? Me kë po takohet Jenna? Dhe çfarë bën Jenna për punën? Epo, përveç rezymesë së saj të gjatë, përfshirë J Crew dhe tani Bravo, fuqia e modës ka marrë një rol të ri. Shikoni më poshtë.

Jenna ka një koncert të ri me Coveteur!

Sipas The Cut, Jenna “po bën hyrjen e saj në botën e botimeve në stilin e jetës dhe markën e modës Coveteur”. Ajo është renditur gjithashtu si Kryeredaktorja e botimit (në Madhe) në faqen e internetit të kompanisë.

Edhe pse ky do të jetë një rol i ri për yllin e realitetit, përvoja e saj e viteve të punës për J Crew dhe dega e qerpikëve të saj të rremë duhet ta bëjnë kalimin e saj të lehtë.

Në lidhje me shfaqjen e kësaj loje në sezonin e ardhshëm të RHONY, fansat janë ende duke pritur që Bravo të njoftojë se kush do të rikthehet për sezonin 15. Gjatë një interviste të mëparshme në The Tonight Show, Jenna iu shmang disa pyetjeve në lidhje me një sezon të dytë, duke thënë se ajo “me të vërtetë nuk e dija nëse ajo do të mbante një mollë për këstin tjetër.

Patriarku i Bravos, Andy Cohen, foli gjithashtu për rikthimin e saj të mundshëm, duke thënë, “Shpresoj” që ajo të kthehet. “E dini, unë mendoj se e dashura e saj është pak e turpshme ndaj kamerës, kështu që kjo është një sfidë, por unë vërtet shpresoj që ajo të bëjë [return]”, tha Andi.

Tani për tani, do të duhet të presim për të parë se çfarë do të ndodhë më pas.

Transmetoni sezonet e mëparshme të RHONY në Peacock.