Hoda Kotb

Klea

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb tallen me Selena Gomez

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb tallen me Selena Gomez

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb këmbyen batter rreth Selena Gomez dhe Benny Blanco-s “Golden Globes” sesioni i qetë, gjatë episodit të së hënës Sot me Hodën dhe Xhenën.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Bashkë-prezantuesit po diskutonin për shfaqjen vjetore të çmimeve kur përmendën temën e nxehtë të mbrëmjes – publikun “PDA” dhe “puthjet” midis yjeve.

“Pra, këtu, le të shohim të parën, Selena Gomez dhe Benny Blanco,” Hoda tha, ndërsa një foto e puthjes së titullit u shfaq në një ekran pas tyre.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Ajo shtoi: “Duket sikur janë në një lloj dollapi, apo jo? Cilat janë ato kuti?”

Xhena bëri shaka se çifti ishte “padyshim në prapaskenë ose, si, në një dyqan FedEx”.

Hoda nënqeshi mbi “smooch e mirë” para se të shpërthejë mbi e Gomez postim në rrjetet sociale për buzët në prapaskenë.

Ylli e ka mbishkrimin e fotos së saj: “Unë fitova”.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Gomez, e cila kishte veshur një fustan të kuq Giorgio Armani me prerje, kishte dorën rreth qafës së të dashurit të saj teksa ndanin një puthje pasionante mes kutive kartoni dhe qeseve letre.

Gomez nuk e mori çmimin për “Aktoren më të mirë në një serial televiziv – Musical of Comedy” për rolin e saj në “Vetëm vrasje në ndërtesë”, por u kujtoi fansave dhe ndjekësve se ajo “fitoi” me Blanco. Gomez më parë eci solo në tapetin e kuq, pra saktësisht kur Blanco u shfaq për të mbështetur aktoren mbetet e paqartë.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Këngëtarja 31-vjeçare nuk ka qenë e turpshme që të shijojë romancën e saj me producentin muzikor gjatë daljeve të ndryshme dhe në rrjetet sociale. Javën e kaluar, dyshja u panë duke u rehatuar teksa ishin ulur në oborr në një ndeshje të Los Angeles Lakers.

Gomez ndau gjithashtu një seri fotosh të shkrepura gjatë festimeve të ndërrimit të viteve të çiftit.

Në dhjetor, këngëtarja e “Same Old Love” doli publike gjashtë muaj në lidhjen e saj me të Blanco, tifozët tronditës. Që atëherë ajo e ka mbrojtur marrëdhënien e çiftit në rrjetet sociale në shumë raste.

Hoda Kotb

Gomez më parë e quajti të dashurin e saj “gjithçka absolute” dhe “gjëja më e mirë që i ka ndodhur ndonjëherë”.

Ajo shkroi në një koment të veçantë: “Ai më ka trajtuar më mirë se çdo qenie njerëzore në këtë planet.”