Jenna Bush Hager and Hoda Kotb

Klea

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb Gush mbi Travis Kelce!

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb Gush mbi Travis Kelce!

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb vërshoi mbi Travis Kelce duke ndezur një gjest me dorën e zemrës, i bërë i famshëm nga e dashura e tij, Taylor Swift, pasi shënoi një goditje me tufë gjatë lojës së playoff-it të Kansas City Chiefs të dielën.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Sot me Hodën dhe Xhenën bashkë-prezantuesit u mërzitën për gjestin romantik ndërsa hapën shfaqjen duke imituar lëvizjen e duarve.

“Zemër, zemër, ne jemi në zemrat!” Xhena të përgëzuar. “Ne e duan atë!”

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Hoda thirri, duke vënë në dukje se Kelce po tregonte “dashuri” për yllin e popit në momentin e kapjes së titullit.

“Nëse jeni në mes të një loje NFL dhe shikoni se ku është kutia e të dashurës suaj dhe e bëni këtë, kjo do të thotë se është shumë.” Hoda mendim.

Xhena ranë dakord që lëvizja tregonte për një marrëdhënie “serioze”.

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Xhena42, dhe Hoda59 vjeç, luajti pamjet nga beteja e play-offit të së dielës Chiefs vs Buffalo Bills, duke theksuar e Kelces festimi i zonës së fundit. Fundi i ngushtë formoi një zemër me duart e tij dhe i dha një puthje të dashurës së tij superyllit, e cila po festonte në një suitë VIP.

“Ajo është ajo [Swift’s] shenjë! Ajo e bën atë gjatë gjithë kohës.” Hoda drejtuar. “Ajo po e bën gjithmonë, kështu që tani ai po e bën atë!”

Jenna Bush Hager dhe Hoda Kotb

Xhena u duk mbi sinjalin dashuror, duke vënë në dukje se si ylli i NFL dukej i ashpër në fushë, por edhe i ëmbël gjatë shfaqjes publike.

“O zot, ai e mori atë nga ajo! Meqë ra fjala, kjo është një zemër e përsosur, shumë zemra nuk duken aq mirë. Hoda shtuar. “Ajo i pëlqen të brohorasë për të në tribuna, sepse mendoj se është mësuar të jetë në skenë dhe tani ajo është si të gjithë ne në tribuna duke brohoritur, duke bërtitur, duke rrënjosur.”

Këngëtarja 34-vjeçare, e cila ka brohoritur për të dashurin e saj të ri gjatë disa ndeshjeve të tij këtë sezon, është parë përkrah prindërve të atletit, Donna dhe Ed Kelce, si dhe vëllait dhe kunatës së tij, Jason dhe Kylie Kelce. gjatë garës së aksioneve të larta të së dielës.

Taylor Swift

Këngëtarja e “Lover” u pa duke bashkëvepruar me Kylie gjatë gjithë lojës. Dyshja u fotografuan të lumtur së bashku pas fitores 27-24 të Chiefs ndaj Bills.

Taylor Swift

Jason Kelce vodhi vëmendjen kur grisi këmishën e tij në temperaturat e ftohta përpara se të hidhej në tribunë për të festuar një nga lojërat e mëdha të vëllait të tij. Pas ndeshjes, Travis Kelce iu bashkua disa lojtarëve të tjerë të Chiefs për të festuar fitoren e madhe me shampanjë dhe birrë së bashku me miqtë dhe anëtarët e familjes në suitën VIP.