Jenn Aydin godet kundër Teresa Giudice dhe 'Haters' të Luis Ruelas

Klea

Jenn Aydin godet kundër Teresa Giudice dhe 'Haters' të Luis Ruelas

Traileri për sezonin 14 të Real Housewives of New Jersey ngacmon një dramë mes tyre Teresa Giudice dhe burri i saj, Luis Ruelas. Dhe nëse po pyesni nëse Luis duket si një version i përmirësuar i bashkëshortit të parë të Terezës, Joe Giudice, ju nuk jeni vetëm, miqtë e mi. Por një nga më të mirat e Terezës, Jennifer Aydinka mbrapa dyshja.

Për nder të ditëlindjes së bashkëshortit, Tereza ka shpërndarë një postim në Instagram. “Ditëlindja më e lumtur për bashkëshortin tim të mrekullueshëm, njeriu për të cilin jam pafundësisht mirënjohës!” ajo shkruajti. “Jam i bekuar që të kam partnerin tim në jetë.”

Por në trailer, anëtarja e aktorit Danielle Cabral i tregoi Melissa Gorga-s për jetën e Terezës në shtëpi. “Teresa është e shqetësuar sepse në shtëpi nuk ka shumë qetësi,” tha ajo. Pati edhe akuza se Luis i dogji kursimet e Terezës. Po! “Ajo nuk po ecën mirë”, shtoi Dolores Catania. “Sa herë që flas me të, stomaku i saj është në nyje,” tha Jennifer. Tingëllon si telashe në parajsë.

Jennifer kritikon “urrenësit” e Terezës dhe Luisit

Por Jennifer kishte disa fjalë të mira për çiftin. Ajo ka shpërndarë një video në Instagram të darkës së 50-vjetorit të Luis. Bashkë yjet e tij në RHONJ, Dr. Bill Aydin, Dolores dhe Paulie Connell ishin të gjithë të pranishëm dhe gati për festë. Jennifer shtoi në sfond këngën Unstoppable nga Sia.

“Gëzuar ditëlindjen për [Louie]”, ka shkruar Jennifer në mbishkrim. “Ju dhe [Teresa] janë vërtet ndeshja perfekte. Të njohësh do të thotë të të duash, por jo të gjithë e kanë këtë privilegj”, ka shkruar Jennifer në postimin.

Ajo shtoi, duke i dhënë dremitje një teksti nga kënga, “Mos i shqetësoni urrejtësit apo diversantët – Ata gjithmonë rrinë në gjumë… Në vend të kësaj, vetëm kujtojini vetes, 'Unë fitoj çdo ditë!'

Luis shkroi “Të dua djema” në pjesën e komenteve. Teresa shtoi tre emoji me zemër rozë. Ka komentuar edhe vajza e Terezës, Gia Giudice. “Aw e dua këtë”, ka shkruar ajo.

Sezoni 14 i The Real Housewives of New Jersey do të shfaqet premierë në Bravo të dielën, më 5 maj.